Pioneer N-30AE černý

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Ideální volba

Přehrávání vaší oblíbené hudby posunete s tímto síťovým přehrávačem na podstatně vyšší úroveň. Pioneer N-30AE-S nabízí hned několik možností pro streamování, čímž se stane nepostradatelnou součástí Vaší domácnosti. Vy i ostatní členové rodiny si ho okamžitě zamilujete. O využití maximálního potenciálu audiovstupů a opravdu vysokou kvalitu přehrávané hudby se postará kvalitní AKM převodník.

Synchronizace

Využívat můžete mnohé online služby, jako například Spotify, Tidal, Dezzer, ale i internetové rádio TuneIn, kdy budete mít přístup k více než 100 000 rádiím. Je jen na vás pro kterou se v daném okamžiku rozhodnete. Využít můžete i integrované dvoupásmové Wi-fi s podporou frekvenčních kanálů 2,4 a 5 GHz. Disponuje však i podporou funkce Google Cast (u zařízení s operačním systémem Android) a Apple AirPlay (u zařízení s operačním systémem iOS). HDD externí disky nebo USB klíče snadno připojíte pomocí dvojice USB portů. Samotnou obsluhu usnadňuje aplikace, kterou si lze nainstalovat do vašeho mobilního telefonu nebo tabletu. FireConnect umožňuje propojit zařízení v celé vaší domácnosti. 

Design

Nadčasové provedení působí velmi elegantně, čímž si okamžitě získají Vaši pozornost, sympatie i obdiv. Jednoduché a čisté linie dokonale vyniknou v každém interiéru, čímž osloví stejně dámy i pány. Hliníkový přední panel je vybaven 3,5-palcovým barevným LCD displejem, se kterým je ovládání ještě pohodlnější. Obrazovka nabízí všechny potřebné informace ke skladbám, které právě přehráváte. Kromě toho se na něm nacházejí i ovládací prvky a konektory.

FlareConnect - správa přehrávání v domácnosti

Technologie FlareConnect* sdílí zvuk ze sítě a externího audio vstupního zdroje mezi kompatibilními komponenty. Vychutnejte si snadné přehrávání hudby z LP desek, CD, služeb síťové hudby a dalších podporovaných komponentů a reproduktorů multiroom. Výběr hudby a správa přehrávání v domácnosti jsou zabudovány do aplikace Pioneer Remote App. *Sdílení zvuku z externích vstupů je povoleno s budoucí aktualizací firmwaru. Externí audio vstupy podporující FlareConnect se mohou lišit v závislosti na modelu.

DTS Play-Fi

Přehrávač DTS Play-Fi* bezdrátově přenáší jakýkoliv zvukový obsah z jakéhokoli kompatibilního mobilního zařízení do kompatibilních audio systémů DTS Play-Fi a vytváří ve vaší domácnosti vícenásobný systém. Můžete streamovat různé zdroje na různé reproduktory současně z aplikace DTS Play-Fi. *Vyžaduje aktualizaci firmwaru.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Bluetooth Ne
  • USB port Ano
  • Zvukové formáty LPCM, flac, wav, mp4, aac, wma, mp3
  • Ethernet / LAN připojení Ano
  • Airplay Ano

Další vlastnosti

Značka: Pioneer
? Smart: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ne
USB port: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Počet analogových výstupů: 1
? Airplay: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43,5 cm
Hmotnost: 3400 g
Výška: 10,3 cm
Hloubka: 30 cm

Multimédia

Zvukové formáty: wav, aac, wma, mp3, mp4, LPCM, flac

Obsah balení

Obsah balení: D.O., propojovací audio kabel

Ostatní

Kód produktu: N-30AE-B

Všechny parametry

Recenze Pioneer N-30AE černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Pioneer N-30AE černý