Pioneer Dj DDJ-400 černý

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 759,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kompaktní a snadno přenosný 2-kanálový DJ kontrolér Pioneer Dj DDJ-400 v černé barvě je jako stvořený pro začínající DJ-e, protože za málo peněz poskytne množství funkcí potřebných k rozproudění pořádné zábavy. Díky lehké konstrukci jej můžete vzít kamkoliv potřebujete - stačí ho vložit do batohu, přibalit chytrý telefon nebo PC/Mac s velkou hudební knihovnou a párty může začít. Součástí tohoto zařízení je licenční klíč Rekordbox dj, jehož prostřednictvím jednoduše aktivujete DJ software. Disponuje výukovou funkcí Tutorial (rychle vás naučí používat hlavní techniky), layoutem v klubovém standardu, výstupem PC Master Out či funkcemi Sound Color FX a Beat FX. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Skvělý základ

Tento 2-kanálový DJ kontrolér má v sobě zabudované funkce, které vám pomohou rozvíjet vaše dovednosti a odhalovat tajemství DJingu. Rozložení prvků odráží layout Pioneer NXS2, se kterým sdílí prvky jako vyhrazené cue tlačítka, Beat FX či ovládání smyček ve stylu CDJ. Zařízení je svázáno s profesionálním výkonnostním softwarem rekordbox dj a jeho výukové funkce Tutorial vám pomohou lépe zvládnout učení a poznat kreativní možnosti tohoto kontroléru. Také je snadno přenosný - vezměte ho s sebou na tréninkové setkání nebo se předveďte na párty.

Výuková funkce Tutorial

Budete mít přístup k výukové funkci Tutorial rekordbox dj. Jednoduše sledujte obrazovku počítače a rychle se naučíte používat hlavní techniky.

Layout v klubovém stylu

Tlačítka a potenciometry jsou uspořádány stejným způsobem, jak to je na set-upu NXS2. Rozvíjejte své dovednosti za použití rozhraní podobnému klubovému standardu a vylepšete své mixy pomocí funkcí Sound Color FX a Beat FX.

Beat FX

Aplikujte profesionální FX, které odpovídají tempu aktuálně přehrávaného tracku, pomocí funkce Beat FX. To vám pomůže vytvořit jedinečné sety i když jste jen začátečník.

Rekordbox DJ

Součástí tohoto kontroléru je licenční klíč rekordbox dj. Pomocí něj jednoduše aktivujete DJ software, připojíte rekordbox a začnete hrát.

Výstup PC Master Out

Pro vaši flexibilitu můžete poslouchat váš mix pomocí reproduktorů vestavěných v PC nebo pomocí připojených desktopových reproduktorů. Současně můžete použít sluchátka na cue nezávisle na master výstupu.

Připojte se a hrajte

Díky vestavěné zvukové kartě stačí kontrolér jednoduše připojit k počítači pomocí dodaného USB kabelu pro jeho napájení a hned můžete začít hrát.

Přenosná konstrukce

Toto zařízení si s sebou můžete vzít, ať už se vydáte kamkoli - je totiž lehké a má přenosnou konstrukci.

Čistý zvuk

Vstupní mikrofonní obvod produkuje čistý zvukový výstup bez zkreslení s cílem zajistit křišťálově čistý zvuk i při vysokých vstupních úrovních.

Parametry produktu

Základní parametry

  • USB port Ano
  • Linkový výstup Ano
  • Výstup pro mikrofon Ano

Další vlastnosti

Značka: Pioneer

Konektivita

USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
Linkový výstup: Ano
Počet line výstupů: 1
Výstup pro mikrofon: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 48,2 cm
Hmotnost: 2100 g
Výška: 5,9 cm
Hloubka: 27,2 cm

Obsah balení

Obsah balení: kabel,licen.klíč pro sftw. rekordbox dj

Ostatní

Kód produktu: DDJ-400

Všechny parametry

Recenze Pioneer Dj DDJ-400 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Pioneer Dj DDJ-400 černý