Pioneer Dj DDJ-200 DJ kontrolér

Kompaktní a snadno přenosný DJ kontrolér Pioneer Dj DDJ-200 je jako stvořený pro začínající DJ-e, protože za málo peněz poskytne množství funkcí potřebných k rozproudění pořádné zábavy. Díky lehké konstrukci jej můžete vzít kamkoliv potřebujete - stačí ho vložit do batohu, přibalit chytrý telefon nebo PC/Mac s velkou hudební knihovnou a párty může začít. Mixážní pult je kompatibilní s více aplikacemi či streamovacími službami jako iTunes, Beatport LINK, Deezer či Spotify. Disponuje aplikací WeDJ pro iPhone s funkcemi Tutorial a Pop-Hint (rozvíjení dovedností). Součástí je USB port, Transition FX, jog kolečka, tlačítka a knoflíky, abyste se skladbami mohli plnohodnotně vyhrát. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Streamujte, tvořte, zkoušejte

Začněte svou kariéru DJ-e s tímto jednoduše ovladatelným smart DJ kontrolérem DDJ-200. Lehký a kompaktní s dobrým rozložením - to vám pomůže naučit se mixovat a později možná posunout své hobby o level výše. Udělejte mix pro své přátele na večírcích, přehrávejte skladby prostřednictvím chytrého telefonu nebo PC/Mac pomocí různých DJ aplikací a softwaru, včetně bezplatné aplikace WeDj pro iPhone. V závislosti na zařízení a zvoleného programu můžete kombinovat hudbu uloženou ve vaší knihovně iTunes nebo knihovně rekordbox nebo streamovat skladby z Beatport LINK, SoundCloud Go +, Deezer nebo dokonce Spotify.

WeDJ pro iPhone

S touto aplikací můžete rychle rozvíjet své dovednosti pomocí Tutorial a Pop-Hint funkce. Ty vás naučí něco o hardwaru a pomohou vám porozumět DJ pojmům. Vaše ruce budou létat mezi jog kolečky, tlačítky a knoflíky. Byl přidán i Transition FX, který vám pomůže přiřadit fráze a plynulý přechod mezi skladbami.

Klíčové vlastnosti

  • Kompatibilita více aplikací a podpora streamovacích služeb

  • Připojte DDJ-200 k chytrému telefonu, tabletu nebo PC/Mac, vyberte si svého oblíbence z řady kompatibilních DJ aplikací (Edjing Mix od společnosti WeDJ, MWM SAS a djay a Algoriddim), které jsou uloženy ve vašem zařízení.

  • Když je kontrolér připojen k zařízení, můžete si užívat všechny funkce softwaru rekordbox dj a WeDJ pro iPhone

  • Tutorial a Pop-Hint, které pomohou začátečníkům s DJingem

  • Kompaktní a lehké provedení

  • USB port

Parametry produktu

Základní parametry

  • USB port Ano
  • Linkový výstup Ne
  • Výstup pro mikrofon Ne

Další vlastnosti

Značka: Pioneer dj

Konektivita

USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
Linkový výstup: Ne
Výstup pro mikrofon: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 37,8 cm
Hmotnosť: 1200 g
Výška: 4,8 cm
Hloubka: 20,8 cm

Obsah balení

Obsah balení: přístroj, USB nap.kabel, split kabel

Ostatní

Kód produktu: DDJ-200

Všechny parametry

Recenze Pioneer Dj DDJ-200 DJ kontrolér

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Pioneer Dj DDJ-200 DJ kontrolér