Pioneer A-70DA stříbrný

41 000 Kč ? Ušetříte 15 % 35 000 Kč

Na splátky spočítat

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 350,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Pioneer A-70DA-S je unikátní stereo zesilovač, který Vás ohromí již na první pohled. Vizuální stránka však není to jediné, co nabízí. Svými technickými vlastnostmi a kvalitními komponenty, ze kterých je zesilovač vyroben zajišťuje dokonalou reprodukci za každých okolností. Je vybaven špičkovým vestavěným zesilovačem s vysokou účinností právě díky konstrukci ve třídě D. Výsledkem pak nemůže být nic jiného než dokonalý přednes s hlubokými basy a nejjemnějšími tóny. Prostřednictvím knoflíků pohodlně regulujete výšky i basy. Nacházejí se na předním hliníkovém panelu, který působí velmi elegantně a nepřehlédnutelně zároveň. Svým atraktivním vzhledem dokonale vynikne v každém interiéru. Disponuje dále integrovaným převodníkem D/A Sabre 32 ESS s rozlišením 192kHz/32bitů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 15 %

Další varianty produktu

Popis produktu

Ideální volba pro náročné

Jedinečný stereo zesilovač Pioneer A-70DA-S Vás okouzlí již na první pohled. Vaše požadavky však nebude splňovat jen po vizuální, ale především po technické stránce. Pokud patříte mezi náročné posluchače, určitě sáhněte po tomto modely. Dokonalý hudební projev bez degradace a s minimalizací šumu zajišťuje i díky nízkému počtu signálových cest a symetrické konstrukci. Spolu s ním si užijete dokonalý přednes - hluboké basy, ale i ty nejjemnější tóny.

Špičkový výkon

Digitální koncepce koncových stupňů je zárukou zesílení v energeticky úsporné třídy D. Disponuje dvěma skládanými stíněnými transformátory, přičemž první z nich se vyznačuje stabilním vysokým proudem pro koncové stupně a druhý energii dodává pro obvody předzesilovače. Díky svým digitálním vstupům bude vhodný pro všechny moderní hudební formáty.

Pokročilé funkce

Loudness funkce potěší především ty, kteří preferují poslech hudby s nižší úrovní hlasitosti. Posilují se při ní basové a výškové frekvence, díky čemuž je projev na skutečně vysoké úrovni. Direct Energy zase zamezuje zkreslení, které je při podobných modelech častým jevem. Reprodukce tak bude vždy dokonale čistá, jasná a srozumitelná. O převod signálu se postará D/A převodník s 32bitovým obvodem ESS SABRE Ultra. Ten navíc obsahuje i programový filtr. S počítačem ho víte propojit přes konektor USB-B.

Design

Použití kvalitních materiálů, ale i jednotlivých součástek (pozlacené konektory, robustní terminály) je zjevné již na první pohled. I to je zárukou dlouhé životnosti a vysoké kvality při přehrávání. Na předním hliníkovém panelu se nacházejí ovládací prvky, kterými regulujete hlasitost, nastavujete výšku, basy nebo přepínáte vstupy. Používání je skutečně velmi jednoduché a intuitivní, proto z obsluhy nemusíte mít žádné obavy. Velmi rychle se zorientujete.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet kanálů 2
  • Výkon na kanál 90 W

Další vlastnosti

Značka: Pioneer
? Smart: Ne
Počet kanálů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 43,5 cm
Výška: 14,2 cm
Hloubka: 36,2 cm
Hmotnost: 17,2 Kg

Konektivita

Počet analog.vstupů: 5

Zvuk

Odstup signálu od šumu: 101 db
Výkon na kanál: 90 W

Další parametry

Phono vstup: Ano

Ostatní

Kód produktu: A-70DA-S

Všechny parametry

Recenze Pioneer A-70DA stříbrný

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Pioneer A-70DA stříbrný