Philips XC8049/01 8000 Series


Tyčový vysavač, Odnímatelný ruční vysavač, Provozní doba: 70 min., Osvětlení vysávané plochy, Pro domácnosti se zvířaty, Objem: 0,6 l, Informační display, Maximální hlučnost: 84 dB, Hmotnost: 3,411 kg. Více info


Cena 15 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 155 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Tyčový vysavač Philips 8000 Series XC8049/01, provozní doba 70 minut, baterie 25,2 V, 3stupňová cyklónová technologie, technologie PowerCyclone 10, digitální motor PowerBlade, objem nádoby na prach 0,6 litru, doba nabíjení 5 hodin, hlučnost 84 dB , příslušenství 360° sací hubice, kartáč Mini Turbo, štěrbinový nástavec, integrovaný kartáč, barva azurová.

Philips XC8049/01

  • 360° sací hubice
  • Malý turbo kartáč, sada do auta
  • Kapacita pro prach: 0,6 l
  • Systém filtrace: 3stupňová cyklónová technologie
  • Doba nabíjení: 5 h
  • Typ baterií: Lithium-iontová
  • Průtok vzduchu (max.): 1 100 l/min
  • Napětí akumulátoru: 25,2 V
  • Úroveň výkonu zvuku: 84 dB
  • Doba provozu: 70 min

Kompletní úklid domácnosti s maximálním výkonem

Nezdržujte se zbytečně dlouhým úklidem domácnosti, s inovativním přístrojem Philips 8000 Series 2v1 zvládnete všechny plochy perfektně vysát za polovinu obvyklé doby. Přístroj se skládá z extra výkonného bezdrátového vysavače a praktického ručního vysavače, který vás zbaví nečistot usazených i na těch nejhůře přístupných místech. Hubici vysavače si společnost Philips nechala patentovat. Má 360° sání, které umožňuje nečistoty nasávat ze všech stran a z každého pohybu po podlaze vytěžit naprosté maximum pro ten nejdůkladnější úklid. Má také LED osvětlení, díky kterému odhalíte smítka, kterých byste si při běžném osvětlení neměli šanci všimnout. Přístroj dokáže vysát až 99,7 % prachu a nečistot. Motor i prachová komora jsou umístěny v horní části přístroje, takže můžete vysavačem snadno pohybovat a dokážete bez potíží vysát i pod velmi nízkým nábytkem, kam byste se s běžným vysavačem nedostali. Díky praktickému příslušenství můžete vysávat u stropu, zbavit se zvířecích chlupů z čalounění křesel a pohovek nebo důkladně vysát autosedačky a celý interiér auta. Největší výhodou bezdrátového vysavače je bezpochyby jeho mimořádný výkon a výdrž. Díky spolehlivé 25,2V lithium-iontové baterii v jednom kuse vysává až po dobu 70 minut a v nehospodárném režimu turbo vydrží téměr půl hodiny!

Kompletní úklid domácnosti s maximálním výkonem

Úklid domácnosti nemusí být zdlouhavou záležitostí! S výkonným vysavačem Philips 8000 Series 2v1 zvládnete na jedno plné nabití vysát více než 125 m2! Je vybavený moderní technologií PowerCyclone 10, spolehlivou lithium-iontovou baterií a extra silným motorem, který zaručí špičkový sací výkon a dlouhou výdrž i v energeticky náročném režimu turbo.

Až 70 minut úklidu 

Vysávejte po delší dobu s maximálním a konstantním sacím výkonem! Philips 8000 Series 2v1 má silnou 25,2V lithium-iontovou baterii s dlouhou životností, která na jedno plné nabití zajistí až 70 minut provozu v úsporném režimu, 35 minut v klasickém režimu nebo 28 minut v režimu turbo.

2x delší výdrž v režimu turbo než konkurence* 

Spolehněte se na extra výkon bezdrátového vysavače Philips! Je navržen pro maximální výkon a dlouhou životnost. V režimu Turbo, který je energeticky velmi náročný, vydrží ve srovnání s konkurenčními vysavači dvakrát déle.

360° hubice s LED osvětlením 

Bezdrátový vysavač Philips 8000 Series 2v1 je vybavený patentovanou hubicí s 360° sáním, která nečistoty nasává všemi směry a z každého vašeho pohybu po podlaze vytěží maximum. Hubice má také LED osvětlení, díky kterému si během vysávání všimnete i těch nejmenších smítek a prachu. Přístroj díky tomu zachytí až 99,7 % všech nečistot.

Všechna místa na dosah

Vysavač Philips 8000 Series 2v1 má unikátní konstrukci. Jeho motor i prachová komora jsou umístěny v horní části přístroje, a proto vysavač dokáže přilnout kolmo k podlaze, což oceníte, pokud potřebujete vysát pod nízkým nábytkem. Má také extra dlouhou hubici, se kterou můžete snadno vysávat až u stropu.

Technologie PowerCyclone 10

Bezdrátové vysavače s inovativní bezsáčkovou technologií PowerCyclone 10 jsou dosud nejvýkonnější vysavače značky Philips. Díky jedinečnému systému vysávání a výkonnému motoru vydrží vysávat mnohem delší dobu, a dokonce s o 30 % vyšší účinností. Skvělý sací výkon si udrží ještě delší dobu.

Ruční vysavač s miniturbo kartáčem

Praktický miniturbo kartáč je navržený pro odstranění lidských vlasů, chlupů domácích mazlíčků a dalších nečistot z jemného čalounění pohovek, křesel a sedaček. Jeho výkon oceníte i při úklidu interiéru auta a autosedaček.

Bohaté příslušenství

Všechno příslušenství bezdrátových vysavačů Philips je vždy po ruce a velmi jednoduše se používá. Lehce s ním ošetříte všechny typy povrchů. Philips 8000 Series 2v1 nabízí mini Turbo kartáč pro efektivní odstraňování zvířecích chlupů z čalounění a dlouhý nástavec na štěrbiny pro obtížně dosažitelná místa.

Dokovací stanice

Dobíjení přístroje probíhá prostřednictvím jedinečné dokovací stanice s minimalistickým designem. Po ukončení úklidu do ní přístroj můžete jednoduše umístit a nechat ho dobít pro další používání.

Domov s minimem alergenů

Se sofistikovaným bezdrátovým vysavačem Philips 8000 Series 2v1 bude důkladný úklid domácnosti hračkou. Je vybavený výkonným motorem pro extra sací sílu a systémem trojité filtrace, které společně dovedou zachytit až 98 % jemných částic, jako jsou bakterie, jemný prach nebo drobné alergeny od velikosti 5 μm.** 

*Testováno proti 10 nejprodávanějším bezdrátovým vysavačům >300 Euro v Německu (za období červen MAT 2019). Výdrž a pokrytí na základě interní Philips metody sledování.

** Test proveden dle normy EC 60312/ EN60312.

 

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 3.411 Kg
Objem 0.6 L
Odnímatelný ruční vysavač Ano
Provozní doba 70 min.
Osvětlení vysávané plochy Ano
Flexibilní ohebný kloub Ne
HEPA filtr Ne
Detekce znečištěného filtru Ano
Vysává a mopuje najednou Ne
Automatická detekce povrchu Ne
Typ tyčového vysavače víceúčelový

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips XC8049/01 8000 Series

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi