Philips Xamento HR 5,7W černé


Stropní svítidlo, Celkový výkon: 5,7 W, Napájení: 230 V, Druh patice: nemá, Barva světla: proměnná, Světelný tok: 350 lm, Nastavitelná barva, Technologie smart ovládání: ZigBee, Kompatibilní s hl. asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit. Více info


Cena 2 009 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Zapuštěné stropní svítidlo Philips Xamento HR 5,7 W v černém provedení se skvěle hodí do každé místnosti. Díky krytí IP44 spolehlivě odolá vlhkosti a můžete jej umístit i do koupelny. Svítilna obsahuje LED žárovku s paticí GU10 a výkonem 5 W. Svítilnu lze ovládat pomocí aplikace nebo hlasových asistentů. Vybrat si můžete ze 4 přednastavených světelných režimů. Světlo je kompatibilní také s můstkem Hue Bridge, který vám ovládání ještě usnadní.

Bluetooth pro snadné dálkové párování

Připojte stropní svítidlo k aplikaci v telefonu přes Bluetooth a pohodlně jej ovládejte na dálku. Můžete přidat až 10 chytrých svítidel a ovládat je klepnutím na tlačítko na mobilním zařízení.

Ovládejte osvětlení hlasem

Philips Hue spolupracuje s aplikacemi Amazon Alexa a Google Assistant. Spárujte systém Hue s kompatibilními zařízeními Google Nest nebo Amazon Echo a ovládejte světla jednoduchými hlasovými příkazy. Můžete ovládat více světel v místnosti nebo jen jedno svítidlo.

Dokonalé světelné scény podle denních aktivit

Usnadněte si den a zpříjemněte si ho díky přednastaveným světelným režimům vytvořeným speciálně pro vaše každodenní činnosti. K dispozici jsou čtyři přednastavené režimy, které jsou přímo navrženy pro každodenní činnosti. Patří mezi ně scény, jako je zvýšení energie, soustředění, čtení a relaxace. Dvě scény v chladných tónech "boost energy a focus" vám pomohou začít den a soustředit se. Scény s teplejším světlem "čtení a relaxace" využijete k odpočinku a relaxaci.

Spárování s Hue Bridge

Spárováním s Hue Bridge získáte funkce, díky kterým je osvětlení skutečně chytré. S tímto zařízením můžete ovládat osvětlení i mimo domov pomocí hlasového ovládání a automatického osvětlení. Pomocí Hue Bridge můžete ovládat až 50 chytrých světel, ať jste kdekoli.

Barevné chytré světlo vám poskytne zážitek na míru

Proměňte atmosféru své koupelny pouhým stisknutím tlačítka. Vychutnejte si uklidňující růžovou záři nebo příjemnou fialovou. Přizpůsobte si světlo podle svých preferencí a vytvořte si jedinečný zážitek z koupele.

Chytrá svítidla odolná proti vodě a bezpečná v koupelně (IP44)

Stupeň krytí IP44 zaručuje, že svítidlo je odolné vůči prachu i vlhkosti. Můžete jej proto snadno instalovat například v koupelně, kde se vyskytuje vlhkost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 5.7 W
Druh patice nemá
Světelný tok 350 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips Xamento HR 5,7W černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi