Philips TAT8505 černá


Bezdrátová sluchátka, do uší, Barva černá, Bluetooth, Dokovací stanice, Výdrž baterie: 5 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 23 h, Vestavěný mikrofon, Aktivní tlumení hluku, Certifikace IPX4, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Bez jediného kabelu, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info


Cena 4 018 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elegantní bezdrátová sluchátka do uší Philips TAT8505BK/00 v černém provedení si vás získají svým ergonomickým designem, bezdrátovou svobodou, výjimečným zvukem a unikátními funkcemi. Mezi ně patří hybridní technologie potlačení hluku, režim Awareness (pro vnímání okolních zvuků), duální mikrofony pro čisté hovory, monofonní režim či ovládací prvky integrované do sluchátek. Vestavěná baterie zajistí provoz na 6 hodin (5 hodin s ANC), ale k dispozici budete mít i nabíjecí pouzdro, které je dodatečně nabije na dalších 18 hodin (dohromady 24 hodin). S určitostí potěší i odolnost vůči stříkající vodě a potu (IPX4), díky které je využijete i na túře či při delší jízdě na kole.

Detailní a pronikavý zvuk

Dokonale naladěné 13mm budiče poskytují výrazné basy a mimořádnou čirost při každé nahrávce. V případě sundání sluchátek se hudba pozastaví. Pokud si sluchátka znovu nasadíte, hudba se obnoví.

Získejte čas přehrávání až 24 hodin

Nabíjecí pouzdro se dá nabíjet bezdrátově nebo přes USB-C. Plně nabité pouzdro poskytuje 18 hodin přehrávání. Sluchátka dokážou přehrávat 6 hodin po jednom nabití (5 hodin s funkcí ANC). 15minutové nabíjení poskytne 1 hodinu navíc.

Propracovaný geometrický design

Kulatá pouzdra sluchátek do uší se pyšní kvalitním provedením a jsou navržena tak, aby jemně zachytila světlo a dodala elegantní a výrazný vzhled. Oválná tvarovaná akustická trubice pohodlně a bezpečně sedí a zaručuje maximální pasivní hlukovou izolaci.

Dva mikrofony pro křišťálově čisté hovory

Dva mikrofony v každém sluchátku se soustředí na zvuk vašeho hlasu a výrazně tlumí hluk z okolí. Pokud se nacházíte v tichém prostředí a nepotřebujete blokovat hluk během hovoru, monofonní režim umožňuje používat pouze jedno sluchátko na mluvení.

Hybridní aktivní potlačení hluku

Když si hudba zaslouží vaši pozornost - tato skutečně bezdrátová sluchátka vám umožní vychutnat si zvuk bez rušení. Kombinace jednoho externího a jednoho interního mikrofonu pro filtrování externího hluku. Režim Awareness vám umožní začít znovu vnímat okolní svět, když je to potřeba.

Aplikace pro sluchátka Philips

Aplikace pro sluchátka Philips umožňuje ovládat poslouchanou hudbu. Sami si upravte úrovně nebo vyberte z předvolených zvukových stylů. Zároveň můžete jedním klepnutím přepínat i mezi předvolenými režimy aktivního potlačení hluku.

Ovládací prvky integrované do sluchátek

Sluchátka jsou připravena na spárování, jakmile je vyjmete z nabíjecího pouzdra. Po spárování si pamatují poslední zařízení, se kterým byla spárována. Dotykové ovládací prvky na každém sluchátku zjednodušují ladění hudby, hovorů a hlasitosti.

Integrovaný Google Assistant

Stačí klepnout na dotykové ovládací prvky na levém sluchátku k probuzení Google Assistant nebo jakéhokoli jiného hlasového asistenta.

Odolná vůči stříkající vodě a potu podle IPX4

Tato opravdu bezdrátová sluchátka jsou odolná i vůči stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Snesou i trochu potu a nemusíte se bát, že vás zaskočí déšť.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAT8505 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi