Philips TAT3216WT bílá

 • Doprava zdarma
 • 12 % zpět na Věrnostní kartu
 • Sleva 22 %

Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: do uší,

Barva


Cena 1 569 Kč

Sleva 22 % z ceny doporučené výrobcem: 1 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 188,28 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka do uší Philips TAT3216WT v bílém provedení vám poskytnou skutečnou svobodu při procházkách nebo sportu a přitom vám do uší budou proudit skvělé zvuky z 6mm měničů. Mezi specifické vlastnosti patří monofonní režim (jedno sluchátko můžete používat, zatímco druhé se nabíjí), odolnost proti stříkající vodě a potu s certifikací IPX5, měkké vyměnitelné silikonové kryty náušníků a křidélka zajišťující stabilitu. Sluchátka mají integrovaný mikrofon pro handsfree vyřizování a ovládání hovorů a k přehrávání jsou k dispozici dotykové ovladače. Na jedno nabití vydrží hrát 6 hodin a součástí balení je dobíjecí pouzdro, které sluchátka chrání a umožňuje až 3× plné nabití, protože obsahuje kapacitu až na 18hodinový provoz.

Bezpečná a pohodlná sluchátka s dotykovým ovládáním

 • Stupeň ochrany proti vodě a potu IPX5 - tato skutečně bezdrátová sluchátka s krytím IPX5 jsou odolná proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Vydrží i trochu potu a nemusíte se bát, že vás zastihne déšť.

 • Přenosné nabíjecí pouzdro USB-C - 6mm budiče vám poskytnou vynikající zvuk a po jednom nabití získáte 6hodinové přehrávání. Plně nabité pouzdro vydrží dalších 18 hodin. Pokud potřebujete rychle nabít, vložte sluchátka na 15 minut do pouzdra a získáte další hodinu přehrávání.

 • Telefonování s jedním sluchátkem (monofonní režim) - používáním jednoho sluchátka při nabíjení druhého můžete zdvojnásobit dobu hovoru. Mikrofon se automaticky přiřadí k používanému sluchátku a stačí jej přepnout, když se baterie sluchátka téměř vybije. 

 • Bezpečná a pohodlná - díky měkkým vyměnitelným silikonovým krytům náušníků získáte skutečné pohodlí. Krytky se bezpečně zacvaknou do uší a dokonale utěsní vnější hluk. Každé sluchátko je navíc zajištěno křidélky.

 • Dotykové ovládání, vestavěný mikrofon a snadné párování - klepnutím na sluchátka pozastavíte přehrávání, přijmete hovor nebo probudíte hlasového asistenta v telefonu. Sluchátka jsou také připravena ke spárování během okamžiku. Po spárování se znovu připojí k telefonu, jakmile otevřete nabíjecí pouzdro. 

 • Přizpůsobené ovládání zvuku - zesílení basů nebo potlačení výšek - aplikace Philips vám umožní ovládat poslouchanou hudbu. Úrovně si můžete nastavit sami nebo si vybrat z přednastavených zvukových stylů. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAT3216WT bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno