Philips TAT3215BK černá

Zobrazit

  • Výprodej

Bezdrátová sluchátka, do uší, Barva černá, USB-C, NFC: Ne, Dokovací stanice: Ano, Výdrž baterie: 6 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 24 h, Vestavěný mikrofon: Ano, Aktivní tlumení hluku: Ne, Certifikace IPX4, Odnímatelný kabel: Ne, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání hlasitosti: Ano, Ovládání přehrávání: Ano, Bez jediného kabelu: Ano, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info


Cena 1 698 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 17 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Stylová bezdrátová sluchátka do uší Philips TAT3215BK/00 v černé barvě jsou zcela bez drátů, takže budete cítit svobodu při pohybu či během sportu bez obětování kvality zvuku. Jsou malá a lehká, ale přesto poskytují čistý a bohatý zvuk díky kvalitním 6mm neodymovým budičům. Specifikem je monofonní režim (použijte jedno sluchátko, dokud se druhé nabíjí), odolnost vůči stříkající vodě a potu s certifikátem IPX4 a měkké vyměnitelné kryty na špičky do ucha. Disponují integrovaným mikrofonem pro snadné handsfree vyřizování telefonátů a k ovládání hovorů či přehrávání slouží multifunkční tlačítko. Na jedno nabití budou hrát 6 hodin a součástí je i dobíjecí pouzdro, které sluchátka ochrání a až 3× dodatečně naplno nabije, protože obsahuje kapacitu až na 18 hodin funkčnosti.

Odolná vůči stříkající vodě a potu podle IPX4

Tato opravdu bezdrátová sluchátka mají hodnocení IPX4 a jsou odolná vůči postříkání z kteréhokoliv směru. Snesou i trochu potu a nemusíte se bát, pokud vás zaskočí déšť.

Získejte až 24 hodin přehrávání

Vydejte se ven s více nabitími v kapse. Jediným nabitím můžete získat až 6 hodin přehrávání a dalších 18 hodin z plně nabitého pouzdra. Krátké 15minutové nabití v pouzdře se postará o 1 hodinu přehrávání. Plné nabití pouzdra přes kabel USB typu C trvá 2 hodiny.

Monofónní režim - přepněte mikrofon mezi sluchátky

Potřebujete přijmout hovor, když jsou sluchátka téměř vybitá? Získejte více času na hovor použitím jednoho sluchátka, dokud se druhé nabíjí. Reproduktor se automaticky přiřadí ke sluchátku, které právě používáte, a podle potřeby se jednoduše přepne.

Bezpečné a pohodlné přizpůsobení

6mm neodymové budiče se postarají o skvělý zvuk a melodie můžete roztočit opravdu komfortně díky pohodlnému a odlehčenému provedení. Měkké vyměnitelné kryty na špičky do ucha pomohou, aby sluchátka dobře sedla do ucha.

Jednoduché ovládání

  • Multifunkční tlačítko - Nelíbí se vám aktuální skladba? Přeskočte ji dlouhým stisknutím multifunkčního tlačítka. Chcete odmítnout hovor a dále poslouchat? Postará se o to jednoduché stisknutí tlačítka. Když chcete přijmout hovor, zabudovaný mikrofon s potlačením ozvěny udržuje zvuk čistý.

  • Jednoduše probuďte hlasového asistenta chytrého telefonu - Probuďte hlasového asistenta telefonu bez dotyku. Požádejte hlasového asistenta chytrého telefonu, aby přehrál hudbu, nastavil trasu, zkontroloval trasu atd.

Inteligentní párování

Tato sluchátka jsou připravena k okamžitému párování, jakmile je vytáhnete z nabíjecího pouzdra. Po spárování si sluchátka zapamatují poslední zařízení, se kterým byla spárována.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní USB-C
Styl nošení do uší

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Philips TAT3215BK černá

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Michaela

24. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Skvely zvuk a vydrz