Philips TAT2236PK růžová


Bezdrátová sluchátka, do uší, Barva růžová, Bluetooth, Dokovací stanice, Výdrž baterie: 6 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 18 h, Vestavěný mikrofon, Certifikace IPX4, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání přehrávání, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info

Barva


Cena 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 10 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elegantní bezdrátová sluchátka do uší Philips TAT2236 v růžovém provedení jsou zcela bez kabelů, takže pocítíte naprostou svobodu při nošení bez obětování kvality zvuku. Navzdory malým rozměrům poskytnou bohatou a čistou reprodukci hudby díky kvalitním 12mm budičům. O komfort a bezpečné upevnění v uchu během celodenního nošení se postará prvek tvaru hokejky, který udržuje každé sluchátko zajištěné. Specifikem je monofonní režim (použijte jedno sluchátko, dokud se druhé nabíjí), ovládací prvky integrované do sluchátek a vodotěsnost se stupněm ochrany IPX4. Na jedno nabití budou hrát 6 hodin a součástí je i dobíjecí pouzdro, které sluchátka ochrání a dodatečně naplno nabije až na 12 hodin přehrávání navíc.

Odolnost IPX4

Vychutnejte si fantastický zvuk v jakémkoliv počasí se sluchátky se stupněm ochrany IPX4 a výkonnými 12mm budiči. Hravě odolají stříkající vodě, potu či dešti.

Monofonní režim

Díky monofonnímu režimu můžete čas hovoru zdvojnásobit použitím jednoho sluchátka, zatímco se druhé nabíjí. Mikrofon je automaticky přiřazen ke sluchátku které používáte, a jednoduše jej přepnete, když je v tomto sluchátku již téměř vybitá baterie.

Kompaktní nabíjecí pouzdro USB-C

Sluchátka nabízejí až 6hodinové přehrávání na jedno nabití a malé nabíjecí pouzdro se postará o dalších 12 hodin provozu navíc. Pouze 15minutovým nabíjením získáte další hodinu přehrávání.

Zabudované ovládání, vestavěný mikrofon, jednoduché párování

Pomocí ovládacích prvků na sluchátkách jednoduše pozastavíte seznam skladeb, přijmete hovor či probudíte hlasového asistenta. Hned po zapnutí funkce Bluetooth jsou sluchátka připravena k párování a po spárování si zapamatují poslední zařízení, se kterým byla spárována.

Pohodlné a bezpečné nasazení

Pohodlný a lehký design vám umožní vychutnat si své melodie ve skutečném pohodlí. Bez špiček do uší nebudete v uchu nic cítit - a nebudete cítit žádný tlak. Prvek tvaru hokejky zajišťuje každé sluchátko.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAT2236PK růžová

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi