Philips TAST702 černá

  • Sleva 23 %
  • Doprava zdarma

NFC: Ne, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: do uší,


Cena 3 990 Kč

Sleva 23 % z původní cena: 5 199 Kč Zobraziť nápovědu

39,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylová bezdrátová sluchátka Philips TAST702 v černém elegantním designu jsou ideální pro sportovní nadšence. Se stupněm ochrany IPX5 proti namočení se nemusíte obávat, že se zpotíte nebo vás při tréninku zastihne déšť. Technologie UV Clean se postará o to, že sluchátka zůstanou čistá i po namáhavém cvičení. Vestavěná baterie a nabíjecí pouzdro vám poskytnou celkem až 18 hodin přehrávání a s funkcí Bluetooth můžete bezdrátově streamovat oblíbenou hudbu. Jednoduchým ťuknutím na sluchátku můžete pozastavit seznam skladeb, uskutečňovat hovory či upravovat hlasitost. Vyměnitelné gumové kryty na špičky do uší malých, středních a velkých rozměrů zaručí, že sluchátka vám dokonale padnou do ucha.

S pouzdrem můžete získat až 18 hodin přehrávání

Tato sportovní sluchátka se dodávají s přenosným nabíjecím pouzdrem. Vhoďte plně nabité pouzdro do svého sportovního vaku a získejte až 18 hodin přehrávání. Jedno nabití umožní přibližně 6 hodin přehrávání. Pokud potřebujete prodloužit trénink, stačí 15minutové rychlé nabíjení a získáte další 1,5 hodiny přehrávání.

Vodotěsné se stupněm ochrany IPX5

Tato sportovní sluchátka se mohou pochlubit stupněm odolnosti vůči namočení IPX5. Můžete se potit, trénovat v dešti či je dokonce nosit i ve sprše.

Inteligentní párování

Tlačítka umožňují pozastavit seznam skladeb, uskutečňovat hovory a upravovat hlasitost jednoduchým ťuknutím. Vše bez dotyku vašeho smartphonu. Sluchátka jsou připravena spárovat se okamžitě po zapnutí Bluetooth. Po spárování si zapamatují poslední zařízení, se kterým byly spárovány.

Měkká pogumovaná křídla

Tři velikosti vyměnitelných pryžových krytů na špičky do ucha vytvoří dokonalé těsnění. Ohebné křídlové špičky bezpečně zapadnou pod záhyb vnějšího ucha. Tato sportovní sluchátka zůstanou na svém místě bez ohledu na to, jak namáhavý je váš trénink.

UV čištění

Vaše sportovní sluchátka můžete uchovat tak svěží, jak jsou vaše tréninkové rytmy. Jednoduše vložte sluchátka do nabíjecího pouzdra a cyklus UV čištění odstraní bakterie.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAST702 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno