Philips TASN503 černá

  • Výprodej - 29 %
  • Doprava zdarma

NFC: Ne, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: do uší,


Cena 2 390 Kč

Sleva 29 % z původní cena: 3 379 Kč Zobraziť nápovědu

23,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylová bezdrátová sluchátka do uší Philips TASN503 v černém provedení jsou ideální pro sportovní nadšence. Snímač srdečního tepu vám pomůže dosáhnout skvělé výsledky při každém tréninku. Navíc se stupněm ochrany IPX5 proti namočení se nemusíte obávat, že se zpotíte nebo vás při tréninku zastihne déšť. S vestavěnou baterií a technologií Bluetooth můžete bezdrátově streamovat oblíbenou hudbu z vašeho smartphonu až 6 hodin, zatímco 40 mm reproduktory budou produkovat křišťálově čistý a přirozený zvuk. Jednoduchým ťuknutím na sluchátku můžete pozastavit seznam skladeb, uskutečňovat hovory či upravovat hlasitost. Vyměnitelné gumové kryty na špičky do uší malých, středních a velkých rozměrů zaručí, že sluchátka vám dokonale padnou do ucha.

Měkké pogumované křídla

Tři velikosti vyměnitelných pryžových krytů na špičky do ucha vytvoří dokonalé těsnění. Ohebné křídlové špičky bezpečně zapadnou pod záhyb vnějšího ucha. Tyto sportovní sluchátka zůstanou na svém místě bez ohledu na to, jaký namáhavý je váš trénink.

6 hodin přehrávání během snímání

Běžte rychleji, skákejte výše, mějte tvrdší úder. Získejte 6 hodin přehrávání i při snímání srdečního tepu. Jedno nabití trvá 2 hodiny. Pokud potřebujete dobít, rychlé 15 minutové nabíjení vám zajistí další hodinu přehrávání.

Vestavěný mikrofon s funkcí potlačení ozvěny

Už žádné nepříjemné ozvěny při telefonování. Díky odstranění akustické ozvěny bude vaše spojení vždy čisté a bez rušení.

Detailní zvuk. Dobré basy. Skvělá pasivní izolace hluku

Vstupte do světa křišťálově čistého a přirozeného zvuku s přesně vyladěnými 40 mm reproduktory. Sportovní sluchátka do uší jsou pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly svěží, detailní a přirozený zvuk- bez ohledu na to, jakou hudbu posloucháte.

Integrovaný snímač srdečního tepu

Sledujte svůj srdeční tep pomocí integrovaného snímače. Podle toho vždy poznáte, kdy je třeba pořádně zabrat a naopak kdy je čas na odpočinek, takže na každém tréninku dosáhnete nejlepší možné výsledky.

Vodotěsné se stupněm ochrany IPX5

Tyto sportovní sluchátka se mohou pochlubit stupněm odolnosti vůči namočení IPX5. Můžete se potit, trénovat v dešti, či dokonce je nosit ve sprše.

Inteligentní párování

Tlačítka umožňují pozastavit seznam skladeb, uskutečňovat hovory a upravovat hlasitost jednoduchým ťuknutím. Vše bez dotyku vašeho smartphonu. Sluchátka jsou připraveny spárovat se okamžitě po zapnutí Bluetooth. Po spárování si zapamatují poslední zařízení, se kterým byly spárovány.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TASN503 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno