Philips TASH402 černá

  • Výprodej - 45 %

NFC: Ne, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: náhlavní,


Cena 998 Kč

Sleva 45 % z původní cena: 1 799 Kč Zobraziť nápovědu

9,98 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Popis produktu

Stylová bezdrátová sluchátka na uši Philips TASH402 v černém provedení jsou ideální pro sportovní nadšence. Měkké prodyšné polštářky na náušnících jsou naplněny gelem a jsou příjemně chladivé, což vám umožní zůstat soustředění, i když vám začne být horko. Díky odolnosti IPX4 se nemusíte obávat, že se zpotíte nebo vás během tréninku zastihne déšť. S vestavěnou baterií a technologií Bluetooth můžete bezdrátově streamovat oblíbenou hudbu z vašeho smartphonu až 20 hodin, zatímco 40 mm reproduktory budou produkovat křišťálově čistý a přirozený zvuk. Ovládací tlačítka umístěná na sluchátku umožní pozastavit seznam skladeb, uskutečňovat hovory či upravovat hlasitost.

20 hodin přehrávání

Tato sluchátka nabízejí až 20 hodin nepřetržitého přehrávání, pro bezstarostnou zábavu při poslechu hudby na cestách. Pokud potřebujete extra povzbuzení, funkcí rychlého nabíjení získáte o 2 hodiny více hraní už po 10 minutách nabíjení.

40 mm neodymové akustické budiče

Dokonale vyladěné 40 mm neodymové akustické budiče vám dodají basy, které vás udrží v pohybu. Uzavřená konstrukce na zadní straně poskytuje skvělou pasivní izolaci hluku. Můžete si naplno užívat vlastní hudbu, aniž byste rušili ostatní.

Prodyšné polštářky na náušníky. Snadno odnímatelné pro vyčištění

Měkké prodyšné polštářky náušníků jsou naplněny chladivým gelem: nezáleží na tom, jak tvrdě pracujete, sluchátka zůstanou oproti vaší pokožce chladná. Polštářky jsou také odnímatelné pro snadné čištění.

Zabudovaný mikrofon s potlačením ozvěny pro čistý zvuk

Už žádné otravné ozvěny při telefonování. Díky funkci akustického potlačení ozvěny bude vaše připojení vždy jasné a bez rušení.

IPX4 odolné vůči stříkající vodě a potu

Tato sportovní sluchátka se mohou pochlubit ochranou proti stříkající vodě IPX4. Jsou odolná vůči postříkání z jakéhokoliv směru a vydrží více než trochu potu. Můžete trénovat tak tvrdě, jak chcete, i když prší.

Elegantní design. Naplocho skládatelné náušníky

Elegantní design vypadá skvěle, ať už trénujete naplno, nebo se jdete po tréninku zabavit s přáteli. Naplocho skládatelné náušníky usnadňují skladování.

Inteligentní párování

Tlačítka příjemná pro uživatele umožňují pozastavit seznam skladeb, uskutečňovat hovory a upravovat hlasitost. Vše bez dotyku vašeho smartphonu. Sluchátka jsou připravena spárovat se okamžitě po zapnutí Bluetooth. Po spárování si zapamatují poslední zařízení, se kterým byly spárovány.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Philips TASH402 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno