Philips TAS6305/00 černý


Wi-Fi: Ne, Bluetooth: Ano, USB port: Ano, Integr. čtečka karet: Ne, Airplay: Ne, RMS výkon: 30 W, NFC: Ne, Typ reproduktoru: 2 - pásmový, Počet reproduktorů: 2,


Cena 1 999 Kč

Sleva 44 % z původní cena: 3 599 Kč Zobraziť nápovědu

19,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylový bezdrátový reproduktor Philips TAS6305/00 v černém barevném provedení si získá vaše sympatie díky svému elegantnímu designu, praktickým funkcím a barevným LED světlům, které blikají do rytmu melodií. Zvuk s hlubokými basy, výraznými výškami a RMS výkonem 2x 10 W bude plynout do prostoru z dvojice 2,25" reproduktorů s plným rozsahem a dvou pasivních zářičů. Díky vestavěné baterii si na jedno nabití užijete až 20 hodin bohaté hudby plné života a využitelnost na výletech či u bazénu umocní vodotěsnost se stupněm ochrany IPX7. Specifikem je funkce Anti-Clipping, která umožňuje přehrávat hudbu hlasitě a přesto zachovat vysokou kvalitu, a USB port určený k nabíjení chytrých telefonů či tabletů.

Voděodolný a vždy připraven

Tento přenosný reproduktor Bluetooth má stupeň ochrany IPX7, což znamená, že vydrží až 30-minutové úplné ponoření do vody až do hloubky 1 m. Můžete oslavovat ve sprše, u bazénu nebo dokonce v bazénu.

20 hodin přehrávání

Dobíjecí 4400 mAH lithium-iontová baterie zajistí 20 hodin přehrávání a vaše inteligentní zařízení můžete nabíjet pomocí portu USB reproduktoru. Plné nabití baterie trvá 6 hodin.

Září do rytmu

Když večírek nabírá na obrátkách, s ním i světelná show. LED světla na každém konci reproduktoru blikají do rytmu melodií.

Zvukový vstup

Přejete si připojit externí zdroj zvuku jako MP3 přehrávač nebo gramofon? Zásuvka zvukového vstupu na zadní straně reproduktoru vám umožní připojit se k téměř jakémukoliv elektronickému zařízení.

Funkce Anti-clipping

Funkce Anti-Clipping umožňuje přehrávat hudbu hlasitě a zachovat přitom vysokou kvalitu - a to i v případě, že vám už dochází baterie. Přijímá široký rozsah vstupních signálů od 300 mV do 1 000 mV a chrání reproduktory před poškozením způsobeným zkreslením. Tato funkce sleduje hudební signál procházející zesilovačem a udržuje vrcholy v rámci rozsahu zesilovače. Schopnost přenosného reproduktoru reprodukovat vrcholy klesá spolu s nabitím baterie, funkce anti-clipping ale omezuje vrcholy způsobené slabou baterií a hudba tak zůstává nezkreslená.

Spárujte ho se stejným reproduktorem

Připojení k zařízení Bluetooth je jednoduché. Krátkým stisknutím tlačítka Bluetooth se reproduktor připraví na spárování.

Silné basy díky dvěma pasivním zářičům

Dva pasivní zářiče poskytují silné basy a zvuk neztrácí čistotu ani při vysoké hlasitosti. Chcete rozproudit oslavu ještě víc? Spárujte se stejným reproduktorem a dosáhnete stereofonní zvuk. LED světla na každém konci reproduktoru blikají do rytmu tónů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ano
Integr. čtečka karet Ne
Airplay Ne
RMS výkon 30 W
NFC Ne
Typ reproduktoru 2 - pásmový
Počet reproduktorů 2

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAS6305/00 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno