Philips TAS5505/00 černý

  • Doprava zdarma

Wi-Fi: Ne, Bluetooth: Ano, USB port: Ano, Integr. čtečka karet: Ne, Airplay: Ne, RMS výkon: 20 W, NFC: Ne, Typ reproduktoru: 1 - pásmový, Počet reproduktorů: 1,


Cena 2 799 Kč

27,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylový bezdrátový reproduktor Philips TAS5505/00 v černo-šedém barevném provedení si získá vaše sympatie díky svému elegantnímu designu, praktickým funkcím či povrchové úpravě z luxusní tkaniny od špičkového výrobce Kvadrat, která je akusticky transparentní. Zvuk s hlubokými basy, výraznými výškami a RMS výkonem 20 W bude plynout do prostoru ze 3,15" reproduktoru s plným rozsahem. Díky vestavěné baterii si na jedno nabití užijete až 12 hodin bohaté hudby plné života a praktičnost zajistí popruh pro přenášení a integrovaný mikrofon pro snadné hands-free vyřizování telefonátů. Na bezproblémové ovládání poslouží přehledná reliéfní tlačítka, která designově doplňují celý vzhled zařízení.

Dokonalá harmonie vzhledu a funkčnosti

Tento jednoduchý, ale úchvatný reproduktor s technologií Bluetooth hraje hudbu stylově. Reliéfní tlačítka umožňují ovládat přehrávání, rozhraní Bluetooth a další. Díky vestavěnému mikrofonu můžete přijímat hovory bez použití rukou a popruh pro přenášení zase usnadňuje přesun mezi místnostmi.

12 hodin přehrávání

Získáte 12 hodin přehrávání na jedno nabití a bezdrátový dosah je 20 m. Nabíjení reproduktoru přes kabel USB typu C, který je součástí balení, trvá 3,5 hodiny

Tkanina na reproduktor od společnosti Kvadrat

Tento reproduktor má povrchovou úpravu z luxusní tkaniny na reproduktor vyrobené špičkovým výrobcem Kvadrat. Krásný materiál s příměsí vlny je akusticky transparentní a umožňuje volné proudění zvuku od mluvčího do místnosti.

Spárujte pro stereofonní zvuk

Pasivní zářiče zajišťují silné basy, přičemž zvuk z 3,15" budiče s plným rozsahem je čistý dokonce i při vysoké hlasitosti. Chcete, aby vaše hudba zněla ještě lépe? Spárujte ho se stejným reproduktorem pro dosažení stereofonního zvuku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ano
Integr. čtečka karet Ne
Airplay Ne
RMS výkon 20 W
NFC Ne
Typ reproduktoru 1 - pásmový
Počet reproduktorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAS5505/00 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno