Philips TAS5305/00 černý


Wi-Fi: Ne, Bluetooth: Ano, USB port: Ano, Integr. čtečka karet: Ne, Airplay: Ne, RMS výkon: 16 W, NFC: Ne, Typ reproduktoru: 2 - pásmový, Počet reproduktorů: 1,


Cena 2 799 Kč

27,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Popis produktu

Stylový bezdrátový reproduktor Philips TAS5305/00 v černém barevném provedení si získá vaše sympatie díky svému elegantnímu designu, praktickým funkcím a barevným LED světlům, které blikají do rytmu melodií. Zvuk s hlubokými basy, výraznými výškami a RMS výkonem 2x 8 W bude plynout do prostoru z dvojice 1,75" reproduktorů s plným rozsahem a dvou pasivních zářičů. Díky vestavěné baterii si na jedno nabití užijete až 12 hodin bohaté hudby plné života a využitelnost na výletech či u bazénu umocní vodotěsnost se stupněm ochrany IPX7. Specifikem je funkce Anti-Clipping, která umožňuje přehrávat hudbu hlasitě a přesto zachovat vysokou kvalitu.

Voděodolný a vždy připraven

Tento přenosný reproduktor Bluetooth má stupeň ochrany IPX7, což znamená, že vydrží až 30-minutové úplné ponoření do vody až do hloubky 1 m. Můžete oslavovat ve sprše, u bazénu nebo dokonce v bazénu.

Bavte se s 12 hodinami přehrávání

Zvuk zůstane čistý, i když budete hudbu poslouchat nahlas, a pasivní zářič zvýrazní basy. Získáte 12 hodin přehrávání, přičemž úplné nabití trvá 6 hodin. Chcete uspořádat ještě větší párty? Spárujte ho se stejným reproduktorem pro dosažení stereo zvuku.

Září do rytmu

Když večírek nabírá na obrátkách, s ním i světelná show. LED světla na každém konci reproduktoru blikají do rytmu melodií.

Zvukový vstup

Přejete si připojit externí zdroj zvuku jako MP3 přehrávač nebo gramofon? Zásuvka zvukového vstupu na zadní straně reproduktoru vám umožní připojit se k téměř jakémukoliv elektronickému zařízení.

Funkce Anti-clipping

Funkce Anti-Clipping umožňuje přehrávat hudbu hlasitě a zachovat přitom vysokou kvalitu - a to i v případě, že vám už dochází baterie. Přijímá široký rozsah vstupních signálů od 300 mV do 1 000 mV a chrání reproduktory před poškozením způsobeným zkreslením. Tato funkce sleduje hudební signál procházející zesilovačem a udržuje vrcholy v rámci rozsahu zesilovače. Schopnost přenosného reproduktoru reprodukovat vrcholy klesá spolu s nabitím baterie, funkce anti-clipping ale omezuje vrcholy způsobené slabou baterií a hudba tak zůstává nezkreslená.

Spárujte ho se stejným reproduktorem

Připojení k zařízení Bluetooth je jednoduché. Krátkým stisknutím tlačítka Bluetooth se reproduktor připraví na spárování.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ano
Integr. čtečka karet Ne
Airplay Ne
RMS výkon 16 W
NFC Ne
Typ reproduktoru 2 - pásmový
Počet reproduktorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAS5305/00 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno