Philips TAS4405N/00 modrý

  • Sleva

Wi-Fi: Ne, Bluetooth: Ano, USB port: Ano, Integr. čtečka karet: Ne, Airplay: Ne, RMS výkon: 3 W, NFC: Ne, Typ reproduktoru: 1 - pásmový, Počet reproduktorů: 1,


Cena 999 Kč

Sleva 9 % z původní cena: 1 099 Kč Zobraziť nápovědu

9,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Stylový bezdrátový reproduktor Philips TAS4405N/00 v jemném modrém barevném provedení je určen pro malé fanoušky hudby a spolu s kvalitním zvukem jim přinese i velkou dávku zábavy. Malé zpěváky a moderátory jistě potěší přítomnost bezdrátového mikrofonu, díky kterému si děti mohou zazpívat duet se svým oblíbeným interpretem nebo říct kamarádům pohádku. Navíc své výkony budou moci snadno nahrát a uložit na micro SD kartu - stačí jeden dotyk. Zařízení se pyšní RMS výkonem 3 W, integrovanou dobíjecí baterií, která na jedno nabití bude hrát až 6 hodin, a pěti jasně označenými tlačítky pro bezproblémové ovládání.

Zazpívejte to

Součástí tohoto ultra přenosného reproduktoru Bluetooth je bezdrátový mikrofon. Děti mohou spolu se svými přáteli zpívat do rytmů hudby, vyprávět příběhy nebo dokonce předvádět vymyšlené filmové scény. Ať se rozhodnou pro cokoliv, nahrávání jedním dotykem jim umožní ukládání nahrávek na micro SD kartu.

Zjednodušené přehrávání

Získáte 6 hodin přehrávání a úplné nabití trvá 2,5 hodiny prostřednictvím micro USB kabelu. Pět jasně označených tlačítek usnadňuje dětem spustit či pozastavit přehrávání, ovládat hlasitost, přepínat zdroje a nahrávat.

Inteligentní párování přes Bluetooth

Jediným dlouhým stiskem tlačítka přehrávání/pozastavení bude bezdrátový reproduktor Bluetooth připraven k párování. Po spárování si reproduktor zapamatuje poslední zařízení, se kterým byl spárován. Bezdrátový dosah reproduktoru je 10 m.

Až 10 m bezdrátový dosah

Bluetooth je technologie bezdrátové komunikace na krátké vzdálenosti, která je spolehlivá i energeticky úsporná. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení k zařízením iPod/iPhone/iPad nebo jiným zařízením s technologií Bluetooth, jako jsou chytré telefony, tablety či dokonce laptopy. Díky tomu si přes tento reproduktor můžete bezdrátově poslechnout svou oblíbenou hudbu, zvuk filmů nebo her.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ano
Integr. čtečka karet Ne
Airplay Ne
RMS výkon 3 W
NFC Ne
Typ reproduktoru 1 - pásmový
Počet reproduktorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAS4405N/00 modrý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno