Philips TAS3505/00 černo-šedý

  • Výprodej - 41 %

Wi-Fi: Ne, Bluetooth: Ano, USB port: Ano, Integr. čtečka karet: Ne, Airplay: Ne, RMS výkon: 5 W, NFC: Ne, Typ reproduktoru: 1 - pásmový, Počet reproduktorů: 1,


Cena 999 Kč

Sleva 41 % z původní cena: 1 699 Kč Zobraziť nápovědu

9,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Popis produktu

Stylový bezdrátový reproduktor Philips TAS3505/00 v černo-šedém barevném provedení si získá vaše sympatie díky svému elegantnímu designu, praktickým funkcím či povrchové úpravě z luxusní tkaniny od špičkového výrobce Kvadrat, která je akusticky transparentní. Zvuk s hlubokými basy, výraznými výškami a RMS výkonem 5 W bude plynout do prostoru z 1,75" reproduktoru s plným rozsahem. Díky vestavěné baterii si na jedno nabití užijete až 10 hodin bohaté hudby plné života a praktičnost zajistí držadlo pro přenášení a integrovaný mikrofon pro snadné hands-free vyřizování telefonátů. Na bezproblémové ovládání poslouží přehledná reliéfní tlačítka, která designově doplňují celý vzhled zařízení.

Dokonalá harmonie vzhledu a funkčnosti

Tento jednoduchý, ale úchvatný reproduktor s technologií Bluetooth hraje hudbu stylově. Reliéfní tlačítka umožňují ovládat přehrávání, rozhraní Bluetooth a další. Díky vestavěnému mikrofonu můžete přijímat hovory bez použití rukou a držadlo pro přenášení zase usnadňuje přesun mezi místnostmi.

10 hodin přehrávání

Získáte 10 hodin přehrávání na jedno nabití a bezdrátový dosah je 20 m. Nabíjení reproduktoru přes kabel USB typu C, který je součástí balení, trvá 2,5 hodiny. Pasivní zářiče zajišťují silné basy, přičemž zvuk je čistý dokonce i při vysoké hlasitosti.

Tkanina na reproduktor od společnosti Kvadrat

Tento reproduktor má povrchovou úpravu z luxusní tkaniny na reproduktor vyrobené špičkovým výrobcem Kvadrat. Krásný materiál s příměsí vlny je akusticky transparentní a umožňuje volné proudění zvuku od mluvčího do místnosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ano
Integr. čtečka karet Ne
Airplay Ne
RMS výkon 5 W
NFC Ne
Typ reproduktoru 1 - pásmový
Počet reproduktorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAS3505/00 černo-šedý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno