Philips TAS2505B/00 černý


Wi-Fi: Ne, Bluetooth: Ano, USB port: Ano, Integr. čtečka karet: Ne, Airplay: Ne, RMS výkon: 3 W, NFC: Ne, Typ reproduktoru: 1 - pásmový, Počet reproduktorů: 1,


Cena 799 Kč

Sleva 19 % z původní cena: 990 Kč Zobraziť nápovědu

7,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Popis produktu

Outdoorový bezdrátový reproduktor Philips TAS2505B/00 v černém barevném provedení si získá vaše sympatie díky svému kompaktnímu designu, praktickým funkcím a barevným LED světlům, které svítí podle rytmu. Zvuk s hlubokými basy, výraznými výškami a výkonem 3 W bude plynout do prostoru z 1,75" reproduktoru s plným rozsahem. Díky vestavěné baterii si na jedno nabití užijete až 10 hodin bohaté hudby plné života a využitelnost na výletech či u bazénu umocní vodotěsnost se stupněm ochrany IPX7. Praktičnost zajistí popruh, díky kterému můžete zařízení připevnit na batoh či pásek, a integrovaný mikrofon pro snadné hands-free vyřizování telefonátů.

Rozzařte atmosféru večírku

  • Odolný a vodotěsný se stupněm ochrany IPX7 - Tento přenosný reproduktor má stupeň ochrany IPX7, což znamená, že vydrží až 30-minutové plné ponoření do vody až do hloubky 1 m. Můžete oslavovat ve sprše, u bazénu a dokonce v bazénu.

  • 10 hodin přehrávání, 2,5 hodiny nabíjení - Zvuk zůstane čistý dokonce i tehdy, když hudbu přehráváte nahlas a pasivní zářič zvýrazňuje basy. Získáte 10 hodin přehrávání, přičemž plné nabití trvá 2,5 hodiny. Reproduktor má vestavěný mikrofon pro telefonování a při příchozím hovoru se hudba automaticky pozastaví.

  • Barevné LED světla se rozsvěcují do rytmu - Na mřížce reproduktoru se nacházejí LED diody, které blikají na náhodné barvy do rytmu hudby a když ztišíte hlasitost, ztlumí se. Díky popruhu na přenášení, který je součástí balení, ho můžete jednoduše nosit s sebou nebo si ho pověsit na řídítka kola.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ano
Integr. čtečka karet Ne
Airplay Ne
RMS výkon 3 W
NFC Ne
Typ reproduktoru 1 - pásmový
Počet reproduktorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAS2505B/00 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno