Philips TAR8805 černé


Wi-Fi: Ano, Podporované pásma: FM, Celkový výkon: 6 W, DAB: Ano,


Cena 3 690 Kč

Sleva 12 % z původní cena: 4 199 Kč Zobraziť nápovědu

36,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Elegantní internetové rádio Philips TAR8805 v černé barvě si okamžitě zamilujete díky množství funkcí, které nabízí. Lehce zajistí přístup k tisícům internetových rádií z celého světa, ale i ke klasickým či digitálním rozhlasovým stanicím prostřednictvím tunerů FM a DAB+. Zařízení se může pochlubit technologií Bluetooth (bezdrátové streamování ze smartphonu či tabletu) a aplikací Spotify Connect (budete mít naprostou kontrolu nad přehrávanou hudbou z knihovny Spotify). Prostřednictvím nabíjecí podložky Qi na vrchní části rádia si můžete snadno a rychle nabít váš mobilní telefon, přičemž pro starší typy je k dispozici i nabíjecí USB port. S určitostí potěší duální budík, který vám pomůže ráno si přivstat, a naopak, s časovačem vypnutí večer příjemně usnete za zvuku oblíbených melodií.

Zamilujete si ho ještě víc

Ať milujete cokoliv, s tímto internetovým rádiem Philips to vždy lehce najdete. Spolu s internetem, vysíláním DAB + a FM laděním získáte i kompatibilitu s funkcí Spotify Connect a streamování prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Nabijte si svůj telefon na bezdrátové nabíjecí podložce Qi.

Internetové rádio - tisíce stanic na dosah ruky

Toto internetové rádio je vaší vstupenkou do světa tisíců světových stanic vysílajících všechny možné druhy programů. Digitální přijímač poskytuje křišťálově čistý zvuk a pro své oblíbené internetové, DAB + nebo FM stanice můžete nastavit až 20 předvoleb.

Spotify Connect

Toto Bluetooth internetové rádio se může pochlubit funkcí Spotify Connect. Použijte svůj mobil jako dálkové ovládání, zatímco rádio streamuje signál nejvyšší kvality Spotify - přímo ze serverů Spotify. Prostřednictvím mobilního zařízení můžete také streamovat z jiných hudebních služeb.

Bezdrátová nabíjecí podložka Qi a USB port

Bezdrátová nabíjecí podložka Qi sedne na vrchní část rádia. Pro starší telefony je možné použít nabíjecí port USB. K dispozici je velký a zřetelný digitální časový displej a hlavní ovladače se nacházejí na předním panelu.

Elegantní vzhled. Velký 2,4 "barevný displej

Matná černá dřevěná skříňka obklopuje velký barevný displej s vysokým leskem a mřížku z černého kovu. Na displeji se zobrazují informace o albu a skladbách ze služby Spotify Connect a loga stanic při používání internetového rádia nebo DAB.

Dvojitý budík a časovač vypnutí

Časovač vypnutí vám umožní nechat se unášet klidným spánkem, zatímco na pozadí hraje vaše oblíbená rozhlasová stanice. Funkce Dual Alarm umožňuje nastavit dva různé budíky. Perfektní, pokud pravděpodobně odložíte první alarm.

Basový reflexní port. Plné a silné nízké tóny

Basový reflexní port. Plné a silné nízké tóny

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Podporované pásma FM
Celkový výkon 6 W
DAB Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAR8805 černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno