Philips TAR5005/10 dřevěný

    Akce
  • Sleva 26 %
  • Doprava zdarma

Podporované pásma: DAB +, Celkový výkon: 1 W, Počet stanic v paměti: 20, DAB: Ano,


Cena 1 249 Kč

Sleva 26 % z původní cena: 1 699 Kč Zobraziť nápovědu

12,49 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Elegantní radiobudík Philips TAR5005/10 už na první pohled zaujme svým designem s dřevěnou skříňkou a textilním krytem reproduktorů a díky svým kompaktním rozměrům si snadno najde místo na nočním stolku či na poličce. Zařízení disponuje FM tunerem i DAB, DAB+ tunerem, který poskytne křišťálově čistý příjem signálu a umožňuje nastavit až 20 předvoleb oblíbených stanic. Pokud si potřebujete ráno přivstat, určitě oceníte funkci jemného probuzení i funkci dvojitého budíku, a naopak, s funkcí časovače vypnutí můžete večer příjemně usínat při poslechu jemných melodií.

Univerzální domácí rádio

Toto malé rádio DAB+/FM vypadá skvěle všude, kam jej umístíte. Dřevěná skříňka a textilní kryt reproduktorů dodávají každé místnosti nádech minimalistického tepla. Získáte křišťálově čistý příjem a funkci alarmu jemného probuzení, která je ideální pro hosty.

Vynikne v každé místnosti

Od ranních vychytávek až po pozdní noční melodie - toto rádio dokonale vynikne na malých stolech, tenkých pultech či policích knihoven. Tuner DAB+ poskytuje křišťálově čistý příjem signálu. Pro své oblíbené stanice můžete nastavit až 20 předvoleb.

Nádherný design, který se dokonale hodí do každé kuchyně

Reproduktor obklopuje světla dřevěná skříňka, která je pokryta šedou tkaninou reproduktoru. Černý lesklý displej zobrazuje informace o stanicích a čas. Na vrchu rádia jsou tlačítka na ladění, výběr zdroje a další.

Funkce budíku pro nočních hosty

Nastavte funkci jemného probuzení a vaši hosté se probudí na postupně se zvyšující hlasitost rádia. Funkci dvojitého budíku můžete použít k nastavení dvou různých budíků. Skvělá volba, pokud se vaši hosté na první zvonění neprobudí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Podporované pásma DAB +
Celkový výkon 1 W
Počet stanic v paměti 20
DAB Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAR5005/10 dřevěný

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno