Philips TAR3505 černý

Zobrazit


Radiobudík, Barva černá, Podporované pásma: FM, DAB, DAB: Ano, RDS: Ano, 20 stanic v paměti, Hodiny: Ano, Promítání času: Ano, Probuzení rádiem: Ano, Opakované buzení: Ano, Celkový výkon: 1 W, USB port: Ne, AUX vstup: Ne, Výstup pro sluchátka: Ne, Vestavěný displej: Ano, LCD, Napájení: 230 V, Typ baterie: AAA. Více info


Cena 1 329 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 13 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Praktický radiobudík Philips TAR3505/12 v černém provedení vkusně doplní každý moderní interiér a zpříjemní vám ranní vstávání zvukem vaší oblíbené stanice. Tuner FM/DAB/DAB+ vám nabídne křišťálově čistý příjem a umožňuje nastavit až 20 FM a 20 DAB předvoleb. Z množství užitečných funkcí potěší především časovač vypnutí, který vám umožní klidně usínat při poslechu oblíbeného rozhlasového vysílání (po uplynutí nastaveného času se rádio vypne) a funkce dvojitého budíku, díky které si můžete nastavit až dva různé časy buzení. Funkce jemného buzení vás příjemně probudí zvukem s postupně se zvyšující intenzitou a můžete si zvolit, zda vás probudí zvuk budíku nebo rádia. Na podsvíceném LCD displeji se zobrazují všechny důležité informace včetně aktuálního času, který se automaticky synchronizuje.

Rozhlasový příjem bez praskání na dosah ruky

Toto digitální rádio je vaší vstupenkou k lepšímu poslechu - od nepřetržité hudby až po nejnovější zprávy. Tuner DAB+ poskytuje křišťálově čistý příjem a můžete nastavit až 20 předvolených oblíbených stanic. Displej zřetelně zobrazuje čas.

Časovač vypnutí. Usínejte při poslechu rádia

Nechte se unášet do říše klidného spánku na vlnách své oblíbené rozhlasové stanice znějící na pozadí. Časovač hodin můžete nastavit tak, aby rádio hrálo až 2 hodiny. Po uplynutí nastaveného času se rádio vypne.

Dvojitý budík a jemné buzení

Funkce duálního budíku umožňuje nastavit dva různé budíky a funkce jemného buzení vás příjemně probudí do nového dne budíkem s postupně se zvyšující intenzitou. Můžete si vybrat, zda vás probudí zvuk budíku nebo rádia.

Automatická synchronizace času. Záložní baterie pro případ výpadku napájení

Tento budík automaticky synchronizuje čas a má i záložní baterii. Pokud dojde k výpadku napájení, nebudete muset hodiny znovu nastavovat a nastavení budíku se zachová.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Podporované pásma DAB, FM
Celkový výkon 1 W
Počet stanic v paměti 20
DAB Ano
RDS Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Philips TAR3505 černý

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jiřina

9. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Pozvolné buzení
  • Rádio DAB
  • Dva nezávislé budíky na sobě
  • Automatické nastavení hodin při zapnutí rádia DAB
  • Žádné nevýhody nejsou

S výrobkem jsem velmi spokojená. Doporučuji.