Philips TAR3205 černý

  • Sleva

Radiobudík, Barva černá, Podporované pásma: FM, DAB: Ne, RDS: Ne, 10 stanic v paměti, Hodiny: Ano, Promítání času: Ano, Probuzení rádiem: Ano, Opakované buzení: Ano, Celkový výkon: 0,2 W, USB port: Ne, AUX vstup: Ne, Výstup pro sluchátka: Ne, Vestavěný displej: Ano, LED, Napájení: 230 V, Typ baterie: AAA. Více info


Cena 559 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 599 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 6 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Praktický radiobudík Philips TAR3205/12 v černém provedení vkusně doplní každý moderní interiér a zpříjemní vám ranní vstávání zvukem vaší oblíbené stanice. Tuner FM vám nabídne křišťálově čistý příjem a umožňuje nastavit 10 předvoleb. Z množství užitečných funkcí potěší především časovač vypnutí, který vám umožní klidně usínat při poslechu oblíbeného rozhlasového vysílání (po uplynutí nastaveného času se rádio vypne) a funkce dvojitého budíku, díky které si můžete nastavit až dva různé časy buzení. Funkce jemného buzení vás příjemně probudí zvukem s postupně se zvyšující intenzitou a můžete si zvolit, zda vás probudí zvuk budíku nebo rádia. Na podsvíceném LED displeji se zobrazují všechny důležité informace, včetně aktuálního času, který se automaticky synchronizuje.

Digitální FM rádio

FM tuner nabízí čistý příjem a můžete nastavit až 10 předvolených oblíbených stanic. Displej zřetelně zobrazuje čas.

Časovač vypnutí. Usínejte při poslechu rádia

Nechte se unášet do říše klidného spánku na vlnách své oblíbené rozhlasové stanice, znějící na pozadí. Časovač hodin můžete nastavit tak, aby rádio hrálo až 2 hodiny. Po uplynutí nastaveného času se rádio vypne.

Dvojitý budík a jemné buzení

Funkce duálního budíku umožňuje nastavit dva různé budíky a funkce jemného buzení vás příjemně probudí do nového dne budíkem s postupně se zvyšující intenzitou.

Automatická synchronizace času. Záložní baterie pro případ výpadku napájení

Tento budík automaticky synchronizuje čas a má i záložní baterii. Pokud dojde k výpadku napájení, nebudete muset hodiny znovu nastavovat a nastavení budíku se zachová.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Podporované pásma FM
Celkový výkon 0.2 W
Počet stanic v paměti 10
DAB Ne
RDS Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAR3205 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno