Philips TAPR802/12 černé

Internetové rádio Philips TAPR802/12 v černém barevném provedení vám zajistí přístup k streamovaným rozhlasovým stanicím z celého světa, díky čemuž se stane skutečně oblíbeným prvkem ve vaší domácnosti. Nabízí řadu zajímavých funkcí, mezi které patří i rádio FM či DAB+, možnost nastavení až 20 předvoleb a streamování ze Spotify přes Spotify Connect. Prostřednictvím technologie Bluetooth V4.2 můžete z rádia vytvořit reproduktor, se skvělým RMS výkonem 3 W, který bude přehrávat vaši oblíbenou hudbu. Všechny podstatné informace se zobrazí na přehledném 2,4" barevném displeji, ale s určitostí potěší i přítomnost duálního budíku či časovače. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Gogen IR167BTB černé

Gogen IR167BTB černé

Internetové rádio GoGen IR167BTB vám zajistí přístup k streamovaným stanicím z celého světa. Nabízí rmnožstvo zajímavých funkcí, mezi které patří podpora přehrávání playlistů, ovládání pomocí mobilní…

  • Podporované pásma: FM
  • Celkový výkon: 14 W
  • DAB: Ne

Zobrazit produkt

Popis produktu

Tisíce stanic na dosah ruky

Toto internetové rádio je vaší vstupenkou do světa tisíců světových stanic vysílajících všechny možné druhy programů. Digitální radiopřijímač poskytuje křišťálově čistý zvuk a pro své oblíbené internetové, DAB+ nebo FM stanice můžete nastavit až 20 předvoleb.

Velký 2,4" barevný displej

Dřevěná skříňka obklopuje velký barevný displej s vysokým leskem a mřížku z černého kovu. Na displeji se zobrazují informace o albu a skladbách ze služby Spotify Connect a loga stanic při používání internetového rádia nebo DAB.

1x 3" reproduktor s plným rozsahem

3 palcový reproduktor s plným rozsahem poskytuje čistý zvuk. Basový reflexní port vyplňuje nízké tóny, čímž získáte silnou prostorovou basovou odezvu. Dosah bezdrátové sítě je 10 metrů.

Spotify Connect

Toto Bluetooth internetové rádio se může pochlubit funkcí Spotify Connect. Použijte svůj mobil jako dálkové ovládání, zatímco rádio streamuje signál nejvyšší kvality Spotify - přímo ze serverů Spotify. Prostřednictvím mobilního zařízení můžete také streamovat z jiných hudebních služeb.

Vestavěná funkce hodin

Časovač vypnutí vám umožní nechat se unášet klidným spánkem, zatímco na pozadí hraje vaše oblíbená rozhlasová stanice. Funkce Dual Alarm umožňuje nastavit dva různé budíky.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Ethernet / LAN připojení Ne
  • Podporované pásma FM, DAB
  • Celkový výkon 3 W
  • DAB Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ano
Celkový výkon: 3 W

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
USB port: Ne
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ne
AUX vstup: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 27,2 cm
Výška: 15,1 cm
Hloubka: 13,4 cm
Hmotnost: 0,867 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: TFT
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: DAB, FM
FM rádio: Ano
Počet stanic v paměti: 20
DAB: Ano
RDS: Ne
Vzbuzení rádiem: Ano

Funkce

Hodiny: Ano
Časovač: Ano
Budík: Ano

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Ostatní

Kód produktu: 4895229102163

Všechny parametry

Recenze Philips TAPR802/12 černé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips TAPR802/12 černé