Philips TAPB603/10 černý

Zobrazit

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Výprodej −23 %

Počet HDMI portů: 2, Počet kanálů: 3.1, Výkon reproduktoru: 320 W,


Cena 7 998 Kč

Sleva 23 % z ceny doporučené výrobcem: 10 399 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 959,76 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Elegantní 3.1kanálový soundbar s bezdrátovým subwooferem Philips TAPB603/10 v černém provedení se díky svému designu s nízkému profilu a skvělým vlastnostem stane oblíbeným doplňkem ve vašem obývacím pokoji. Tento soundbar vás obklopí realistickým prostorovým zvukem s celkovým výkonem 320 W a vy si vychutnáte intenzivní dramatickou atmosféru při sledování napínavých filmů. Disponuje technologií Dolby Digital a centrálním reproduktorem pro zřetelné a vyvážené dialogy, díky kterým si užijete jedinečné filmové zážitky. S určitostí potěší přítomnost USB portu (pro připojení flash disku), Bluetooth konektivity (streamování hudby), audio-in (pro připojení externího zařízení) či portu HDMI. Specifikem je HDMI-out (ARC), který umožní ovládat panel ovladačem od televizoru.

Filmový zvuk s Dolby Atmos

Tři kanály reprodukují výšky i hloubky a vytvářejí virtuální trojrozměrný prostorový zvuk. Ať už jsou to kosmické lodě létající přes hlavy anebo dav na koncertě, napětí se bude rozpínat přes i kolem vás.

Tři kanály se středopásmovými budiči a výškovými reproduktory

Tento 300 W reproduktorový panel kompatibilní s technologií Dolby Atmos vám umožní vytěžit více z vašeho oblíbeného obsahu, od filmů po sporty. Tři kanály osvobozují zvuk vašich oblíbených pořadů. Výkonný štíhlý bezdrátový subwoofer výrazně zesiluje basy. Výbuchy budou dunět a hudba bude znít hluboce a bohatě.

Centrální reproduktor pro přehrávání čistých dialogů

Centrální reproduktor tohoto panelu zajistí, že dialogy budou znít zřetelně, čistě a nádherně vyváženě. Uslyšíte každé slovo, ať už budete sedět v rohu, nebo přímo ve středu místnosti.

Bluetooth a USB

Když drama na obrazovce skončí, přepněte reproduktorový panel na Bluetooth a vytvořte seznam přehrávaných souborů. Nebo přehrávejte skladby přímo z USB. Ať si zvolíte cokoli na přehrávání, vychutnáte si stejně bohatý zvuk.

Nízkoprofilový design

Štíhlé tělo a minimalistický design reproduktorového panelu vytvoří výrazný interiérový prvek v kterékoliv domácnosti. Kompaktní design výkonného subwooferu usnadňuje jeho umístění.

Port HDMI-out (ARC), 2 × vstup HDMI se 4k přechodem

Vytvořte připojení přes HDMI vstup, zvukový vstup, USB a další. 4K přechod umožňuje připojit zdroje s video obsahem v rozlišení 4k přímo k reproduktorovému panelu. Port HDMI-out (ARC) vám umožní ovládat reproduktorový panel dálkovým ovladačem televizoru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 2
Počet kanálů 3.1
Výkon reproduktoru 320 W

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Philips TAPB603/10 černý

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Miroslav

9. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáJakub

30. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • HDMI kabel a držák na stěnu v ceně
  • Dolby zvuk

Skvělý poměr cena / kvalita. Výborné basy.