Philips TAPB405/10 černý

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Výprodej −36 %

Počet HDMI portů: 1, Počet kanálů: 2.1, Výkon reproduktoru: 120 W,


Cena 4 999 Kč

Sleva 36 % z ceny doporučené výrobcem: 7 799 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 599,88 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Stylový 2.1kanálový soundbar s bezdrátovým subwooferem Philips TAPB405/10 v černé barvě vás zaujme svými vlastnostmi a designem s nízkým profilem, který vkusně doplní každý moderní interiér. Stane se ideálním společníkem televizoru a filmy či pořady si vychutnáte díky realistickému vícekanálovému prostorovému zvuku s celkovým výkonem 60 W (4 × 15 W). Disponuje technologií Dolby Digital, která se postará o vynikající kvalitu a jedinečné filmové zážitky. S určitostí potěší přítomnost USB portu (pro připojení flash disku), Bluetooth konektivity (streamování hudby), audio-in (pro připojení externího zařízení) či portu HDMI. Specifikem je HDMI-out (ARC), který umožní ovládat panel ovladačem od televizoru, a zabudovaný asistent Google.

2 kanály s budiči s plným rozsahem

Dva kanály dodají vašim oblíbeným filmům a pořadům výjimečnou úroveň zvuku. Kompaktní bezdrátový subwoofer se zase postará o uspokojivé basy. Výbuchy rozechvějí celou místnost a hudba bude znít naplno.

Zabudovaný asistent Google a hlasové ovládání AI

S asistentem Google můžete požádat tento soundbar o nejnovější zprávy nebo dokonce zjistit, ve kterých dalších filmech byl váš oblíbený herec. Můžete ho také požádat, aby ovládal smart zařízení kompatibilní s Asistentem Google.

Optické, zvukové a digitální koaxiální signály

Když skončí drama na obrazovce, přepněte zvukový panel na Bluetooth a spusťte přehrávání skladeb. Nebo si přehrajte oblíbené melodie přímo ze vstupního konektoru na zvuk.

Nízkoprofilový design

Pokud jde o umístění, přiložené nástěnné konzole nechávají vaše možnosti otevřené. Kompaktní design výkonného subwooferu usnadňuje jeho umístění.

Port HDMI-out (ARC)

Připojte se přes port HDMI, audio-in, USB a další. Port HDMI-out (ARC) vám umožní ovládat reproduktorový panel dálkovým ovladačem televizoru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 1
Počet kanálů 2.1
Výkon reproduktoru 120 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAPB405/10 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno