Philips TAM8905/10 černý

Zobrazit

 • Sleva 10 %
 • Doprava zdarma

Wi-Fi: Ano, RMS výkon: 100 W, Typ reproduktoru: 2 - pásmový, DAB: Ano, Počet reproduktorů: 2,


Cena 8 839 Kč

Sleva 10 % z původní cena: 9 799 Kč Zobraziť nápovědu

88,39 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Atraktivní mikrosystém Philips TAM8905/10 v klasickém černém designu vás ohromí množstvím moderních funkcí a úžasným zvukem s celkovým výkonem 100 W. Snadno zajistí přístup k tisícům internetových rádií z celého světa, ale i ke klasickým či digitálním rozhlasovým stanicím prostřednictvím tunerů FM a DAB+. Svou hudbu budete moci přehrávat i z CD nebo se připojit k jiným zdrojům přes zvukový vstup či USB. Specifikem je technologie Bluetooth (bezdrátové streamování ze smartphonu či tabletu) a aplikace Spotify Connect (budete mít naprostou kontrolu nad přehrávanou hudbou z knihovny Spotify). O skvělý zvuk s ostrými výškami se postarají kuželovité výškově reproduktory a mohutné basy budou proudit do prostoru z 5,25" basových reproduktorů a basových reflexních portů.

Nahlas přehrávejte všechno, co máte rádi

Zaplňte místnost zvuky, které máte rádi. Tento atraktivní mikro systém s internetovým rádiem, funkcí Spotify Connect, Bluetooth rozhraním a CD přehrávačem dokáže přehrát úplně všechno. Naladit si můžete i rádio DAB + nebo FM - a to vše ve velkolepém 100 W zvuku.

Celá vaše hudební sbírka, podcasty a mnohem více

Od klasických melodií po nejnovější podcasty. S funkcí Spotify Connect můžete přes Wi-Fi streamovat signál aplikace Spotify ve výborné kvalitě. Rovněž můžete streamovat seznamy skladeb a mnoho dalšího přes rozhraní Bluetooth, přehrávat CD nebo se připojit k jiným zdrojům přes zvukový vstup nebo USB.

Internetové rádio. Rádio DAB + FM

Internetové rádio je vaší vstupenkou do světa tisíců světových stanic vysílajících všechny možné druhy programů. Digitální tuner zajišťuje křišťálově čistý zvuk a pro své oblíbené internetové, DAB + nebo FM stanice si můžete nastavit předvolby.

Basový reflexní reproduktor. Ostré výšky a plné nízké tóny

Reproduktory v policovém stylu vám poskytují skvělý zvuk s ostrými výškami z kuželovitých výškových reproduktorů a parádně basy z 5,25 "basových reproduktorů a basových reflexních portů. Maximální výkon 100 W přináší úžasný zvuk do každého prostoru. Ideální do haly nebo obytného prostoru bez stěn.

Klasický vzhled. moderní funkce

Matná hliníková hlavní jednotka a dřevěné skříňky reproduktorů připomínají design hi-fi systémů. Zřetelný barevný displej zobrazuje zdroj nebo stanici, jakož i obrázek obalu alba a informace o skladbě. Texturovanými ovladači lze ovládat hlasitost, výběr zdroje a ladění.

Digitální ovládání zvuku. Vyberte si výchozí styl zvuku

Hip-hop nebo chorály, symfonie nebo rocková opera? Cokoli se vám líbí, digitální ovládání zvuku tohoto mikro systému vám umožní užít si ji víc. Vyberte si z předvolených zvukových stylů navržených tak, aby ve vaší hudbě zvýraznily to nejlepší.

Pociťte pravé kouzlo domova ve vašem domě

Tento mikro systém napájený střídavým proudem vypadá skvěle v každé místnosti. Dosah bezdrátového rozhraní Bluetooth je 10 m a přes port USB můžete nabíjet inteligentní zařízení. Díky snadno použitelnému dálkovému ovládání máte klíčové funkce systému na dosah ruky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
RMS výkon 100 W
Typ reproduktoru 2 - pásmový
DAB Ano
Počet reproduktorů 2

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Philips TAM8905/10 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Oldřich

16. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • - výtečný po zvukové stránce
 • - snadné ovládací funkce
 • - existence DAB
 • - výborná funkcionalita internetového rádia
 • - postrádá výstup na zadní straně na kabelážní propojení s TV
 • - přes Bluetooh lze propojit jen jedno zařízení (chybí Multipoint)

Jednoznačně velmi dobře fungující multi zařízení, splňující očekávání, i s ohledem na poměr kvalita vers. cena


David

8. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Dobrý zvuk
 • Design
 • CD player
 • Internetová rádia
 • Barevný displej
 • Chybí výstup na zadní straně na propojení kabelem s tv

Zakoupeno jako hlavní hifi do obýváku společně s Philips TAM6805 do ložnice, výhoda stejného "systému ovládání" (i toho identického dálkového), spokojenost.