Philips TAM4205/12 černo-stříbrný

Zobrazit

Sleva 17 %
Doprava zdarma

Wi-Fi: Ne, RMS výkon: 60 W, DAB: Ne,


Cena 3 490 Kč

Sleva 17% z původní cena: 4 199 Kč Zobraziť nápovědu

34,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Atraktivní mikrosystém Philips TAM4205/12 v černo-stříbrném provedení vás ohromí množstvím moderních funkcí a skvělým zvukem s výkonem 60 W. Snadno zajistí přístup k digitálním rozhlasovým stanicím prostřednictvím tuneru FM. Svou hudbu budete moci přehrávat i z CD nebo se připojit k jiným zdrojům přes zvukový vstup či USB. S určitostí potěší technologie Bluetooth, která vám umožní bezdrátově streamovat playlisty z mobilu či tabletu. O čistý zvuk s mohutnými basy se postará basový reproduktor v kombinaci s výškovým reproduktorem a porty Bass Reflex.

Bohatší zvuk pro všechny vaše tóny

Tento mikrosystém s klasickým vzhledem vám umožní streamovat hudbu a podcasty, přehrávat disky CD a poslouchat FM rádio - vše s bohatým 60 W zvukem. Je perfektní do obývacího pokoje nebo otevřených obytných prostorů a lze připojit i jiné zdroje přes USB nebo zvukový vstup.

Veškerá vaše hudba

Tento stylový mikrosystém vám umožní streamovat seznamy skladeb a mnohé další přes Bluetooth, přehrávat CD a poslouchat rádio FM. Digitální radiopřijímač s 10 předvolbami zajistí čistý příjem a přehrávač CD dokáže načíst MP3 CD a nahrané CD.

2-pásmové basové reflexní reproduktory

Tyto reproduktory ve stylu knihovny se postarají o čistý zvuk a dobré basy díky kombinaci basového reproduktoru, výškového reproduktoru a portů Bass Reflex. Maximální výstupní výkon 60 W přinese mohutný zvuk do každé místnosti. Perfektní do obývacího pokoje nebo otevřeného obývacího prostoru.

Klasický design

Dvoutónová centrální jednotka a skříňky reproduktorů připomínají design samostatných jednotek hi-fi. Ovladač hlasitosti s texturou poskytuje při ovládání uspokojivý analogový dojem. Na přední straně jednotky jsou tlačítka pro přehrávání a výběr zdroje.

Digitální ovládání zvuku. Vyberte si výchozí styl zvuku

Hip-hop nebo chorály, symfonie nebo rocková opera? Cokoli se vám líbí, digitální ovládání zvuku tohoto mikro systému vám umožní užít si ji víc. Vyberte si z předvolených zvukových stylů navržených tak, aby ve vaší hudbě zvýraznily to nejlepší.

Pociťte pravé kouzlo domova ve vašem domě

Tento mikro systém napájený střídavým proudem vypadá skvěle v každé místnosti. Dosah bezdrátového rozhraní Bluetooth je 10 m a přes port USB můžete nabíjet inteligentní zařízení. Díky snadno použitelnému dálkovému ovládání máte klíčové funkce systému na dosah ruky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
RMS výkon 60 W
DAB Ne

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Philips TAM4205/12 černo-stříbrný

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Roman

26.8.2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Citlivý tuner
  • Dostatečný výkon pro menší místnost
  • Zobrazení hodin v pohotovostním stavu
  • Jednoduché ovládání
  • Čistý zvuk
  • Nemá RDS
  • Nemá DAB

Určeno do ložnice, dobře čitelný displej, 3 úrovně jasu, hezký čistý zvuk, jednoduché a logické ovládání, dostatečná hlasitost. Kdyby měl DAB a RDS, jak bylo chybně uvedeno v popisu, neměnil bych. Celkově za ty peníze myslím velmi dobrý přístroj.