Philips TAM3205/12 černo-stříbrný

Sleva 22 %
Doprava zdarma

Wi-Fi: Ne, RMS výkon: 18 W, Typ reproduktoru: 2 - pásmový, DAB: Ne, Počet reproduktorů: 2,


Cena 2 349 Kč

Sleva 22% z původní cena: 2 999 Kč Zobraziť nápovědu

23,49 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Popis produktu

Elegantní hudební mikrosystém Philips TAM3205/12 v černo-stříbrném barevném provedení lehce zapasuje do každého moderního i tradičního interiéru díky svému minimalistickému designu. Dokáže produkovat čistý, zřetelný a jasný zvuk plynoucí ze dvou samostatných reproduktorů (z 3" basových reproduktorů s Bass Reflex) s maximálním výstupním RMS výkonem 18 W. Zařízení disponuje CD přehrávačem (CD, CD-R, CD-RW a MP3 CD), FM tunerem s možností uložení až 10 stanic či Bluetooth technologií, díky které můžete streamovat vaši oblíbenou hudbu z chytrého telefonu nebo tabletu. S určitostí potěší také možnost digitálního ovládání zvuku či přítomnost USB vstupu (určený k nabíjení), 3,5 mm zvukového vstupu a přehledného LED displeje.

Veškerá vaše hudba

Tento stylový mikrosystém vám umožní streamovat seznamy skladeb přes Bluetooth, přehrávat disky CD a poslouchat rádio FM. Digitální radiopřijímač s 10 předvolbami zajistí křišťálově čistý příjem a přehrávač CD dokáže načíst MP3 CD a nahrané CD.

2-pásmové basové reflexní reproduktory

Reproduktory v policovém stylu vám poskytnou zřetelný zvuk a dobré basy z 3" basových reproduktorů a basových reflexních portů. Maximální 18 W výkon přináší slušný zvuk do menších prostorů.

Klasický design

Dvoutónová centrální jednotka a skříňky reproduktorů připomínají design samostatných jednotek HiFi. Ovladač hlasitosti s texturou poskytuje při ovládání uspokojivý analogový dojem. Na přední straně jednotky jsou tlačítka pro přehrávání a výběr zdroje.

Digitální ovládání zvuku

Hip-hop nebo chorály, symfonie nebo rocková opera? Cokoli se vám líbí, digitální ovládání zvuku tohoto mikro systému vám umožní užít si ji víc. Vyberte si z předvolených zvukových stylů navržených tak, aby ve vaší hudbě zvýraznily to nejlepší.

Pociťte pravé kouzlo domova

Tento mikro systém napájený střídavým proudem vypadá skvěle v každé místnosti. Dosah bezdrátového rozhraní Bluetooth je 10 metrů a přes port USB můžete nabíjet inteligentní zařízení. Díky snadno použitelnému dálkovému ovládání máte klíčové funkce systému na dosah ruky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
RMS výkon 18 W
Typ reproduktoru 2 - pásmový
DAB Ne
Počet reproduktorů 2

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAM3205/12 černo-stříbrný

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno