Philips TAM2805 černý

Zobrazit


Mini/mikrosystém, Smart: Ne, Barva černá, RMS výkon: 10 W, Wi-Fi: Ano, Wi-Fi standardy: 802.11 a/b/g/n, Bluetooth: Ano, NFC: Ne, AirPlay: Ne, Podporované pásma: FM, DAB +, FM rádio: Ano, DAB: Ano, RDS: Ano, 20 stanic v paměti, Kazetový přehrávač: Ne, USB port: Ne, AUX vstup: Ano, Čtečka paměťových karet: Ne, Ethernet/LAN připojení: Ne, Výstup pro sluchátka: Ano. Více info


Cena 3 989 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 4 289 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 40 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

95% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peníze
Výborná

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Stylový mikrosystém Philips TAM2805/10 v černém provedení vás na první pohled zaujme svým tenkým a elegantním designem s možností umístění na stůl či na stěnu. Lehce zajistí přístup k tisícům internetových rádií z celého světa, ale i ke klasickým, či digitálním rozhlasovým stanicím prostřednictvím tunerů FM a DAB+. Specifikem je technologie Bluetooth (bezdrátové streamování z chytrého telefonu či tabletu), aplikace Spotify Connect (budete mít naprostou kontrolu nad přehrávanou hudbou z knihovny Spotify), či živý a informativní plnobarevný 2,4" TFT displej, na kterém se zobrazí všechny podstatné informace. Tóny poplynou do prostoru s RMS výkonem 2× 5 W, ale potěší i přítomnost zvukového vstupu (3,5 mm) a budíku.

Výjimečně štíhlý a nabitý funkcemi

Spolu s internetovým rádiem a vysíláním DAB+ získáte s tímto štíhlým mikrosystémem, který můžete namontovat na zeď, i kompatibilitu s funkcí Spotify Connect a streamování prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Dokonce si můžete připojit i přehrávač CD nebo gramofon.

Jeden malý systém pro veškerou vaši hudbu

Tento mikrosystém přináší digitální nebo internetové rádio s čistým zvukem z tisíců stanic na celém světě. Můžete streamovat hudbu, podcasty a mnoho jiného přes Bluetooth a zvukový vstup se postará o kabelové zdroje.

Ideální do menších prostor

Tento štíhlý mikrosystém můžete nechat volně stát na přiloženém stojanu, nebo můžete stojan odstranit a připevnit systém přímo na stěnu. Dva plnorozsahové ovladače poskytují čistý stereofonní zvuk.

Jednoduché streamování

Streamování přes Spotify? Toto Bluetooth internetové rádio se může pochlubit funkcí Spotify Connect. Použijte svůj mobil jako dálkové ovládání, zatímco rádio streamuje signál nejvyšší kvality Spotify - přímo ze serverů Spotify. Dva plnorozsahové ovladače poskytují čistý stereofonní zvuk.

Pohodlí a kontrola

Snadno použitelné dálkové ovládání nabízí klíčové funkce systému na dosah ruky. Na barevném displeji se zobrazují informace o albu a skladbách ze služby Spotify Connect a loga stanic při používání internetového rádia nebo DAB+.

Probouzejte se na zvuk své oblíbené radiostanice

Díky praktické funkci budíku je tento štíhlý mikro systém perfektní do ložnice. Probouzejte se s úsměvem na zvuk své oblíbené radiostanice. Nebo se můžete rozhodnout pro jednoduchý tón budíku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
RMS výkon 10 W
NFC Ne
DAB Ano
Počet reproduktorů 2

Hodnocení

5,0 / 5

5 recenzí Philips TAM2805 černý

95% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peníze
Výborná

JIŘÍ

5. 6. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Velikost, kvalita zvuku

Mám na chatě, hlasitost dostačující, dálkový ovladač, nepřekáží. Splňuje očekávání.


Jaroslav

30. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Třídění stanic

Milan

2. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • WiFi
  • Zvuk
  • Žádné

Již žádné instalování antény.


Aleš

29. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • DO KUCHYNE OTIRATELNE

OK