Philips TAKH402 modré

Dětské sluchátka, náhlavní, Barva modrá, Bluetooth, Výdrž baterie: 20 h, Vestavěný mikrofon, Certifikace nemá, Frekvenční rozsah: 12-22000 Hz, Ovládání hlasitosti. Více info

Popis produktu

Dětská bezdrátová sluchátka na uši Philips TAKH402 v modrém barevném provedení jsou odolná a stylová, díky čemuž jsou vhodná pro menší milovníky hudby. Navrženy jsou s omezením hlasitosti, aby dosáhly maximálně 85 dB, čímž zajistí ochranu sluchu vašich ratolestí. Pohodlí doma či na cestách pořídí měkké polštářky na náušníky, výztuž na flexibilním hlavovém oblouku či uživatelsky příjemné ovládání. Vaše děti jistě potěší i sada nálepek na dozdobení a světelné LED panely, které svítí ve čtyřech variantách (červená, zelená, modrá, mix). Disponují integrovanou baterií, která na jedno nabití zajistí až 20 hodin přehrávání.

Zazařte jako hvězda

  • 20 hodin přehrávání - děti budou milovat tyto bezdrátová sluchátka. Dostanou 20 hodin hracího času na jediné nabití.

  • 32 mm akustické budiče - speciálně navrženy, aby chránily mladé uši. Mohou se pochlubit 32 mm akustickými budiči, které byly omezeny na 85 dB. Můžete odpočívat s vědomím, že vaše děti si užívají melodie, videa a hry bezpečně.

  • Komfortní ušní polštářky a polštářky na hlavovém oblouku - Měkké polštářky na náušníky a také měkká výztuž na hlavovém oblouku udrží děti v pohodlí, ať už poslouchají hudbu nebo sledují své oblíbené youtubery.

  • Přizpůsobitelné náušníky včetně nálepek - k dispozici je dokonce i sada nálepek, takže děti si mohou tyto sluchátka ozdobit, jak se jim to líbí.

  • Plochý a kompaktní skládací design - tyto dětské sluchátka mají chytrý design, který se dá složit dvěma způsoby: buď jejich složíte naplocho nebo naplocho a dovnitř pro kompaktní svazek.

  • Flexibilní a nastavitelný hlavový oblouk - silný a flexibilní oblouk se snadno nastavuje a je dostatečně odolný, aby vydržel hod do batohu nebo pád na podlahu. Může být dokonce silně zkroucený a nezlomí se.

  • Světelné LED panely v krytech - rozsvítí se, aby dodaly zábavný styl. Na výběr jsou čtyři varianty: červená, zelená, modrá nebo kombinace všech tří.

  • Inteligentní párování - jediným dlouhým stiskem multifunkčního tlačítka jsou tato bezdrátová Bluetooth sluchátka připravena k párování.

  • Příjemné ovládání tlačítek - tlačítko příjemné pro uživatele usnadňuje dětem volání, přeskočení skladby nebo pozastavení toho, co poslouchají.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 12-22000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAKH402 modré

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi