Philips TAK4206PK růžová


Bezdrátová sluchátka, náhlavní, Barva růžová, Bluetooth, Výdrž baterie: 28 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 28 h, Vestavěný mikrofon, Certifikace nemá, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání přehrávání, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info

Barva


Cena 1 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 13 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Dětská bezdrátová sluchátka Philips TAK4206PK v růžovém provedení jsou odolná a stylová, takže jsou vhodná i pro menší milovníky hudby. Jsou navržena s omezením hlasitosti na maximálně 85 dB, aby byl chráněn sluch vašich nejmenších. Pohodlí doma i na cestách zajišťují měkké polštářky na náušnících, výztuha na pružném hlavovém mostu, plochá a kompaktní skládací konstrukce nebo uživatelsky přívětivé ovládání. Vaše děti potěší barevné světelné panely, které svítí ve čtyřech variantách (červená, zelená, modrá, mix) a kompatibilita s 3,5mm audio kabelem. Sluchátka mají integrovanou baterii, která na jedno nabití vydrží až 28 hodin přehrávání.

Dětská bezdrátová sluchátka

  • Bez kabelu a s 28hodinovým přehráváním - na jedno nabití vydrží přehrávat 28 hodin a plné nabití trvá 2 hodiny. Rychlé 15minutové nabíjení zajistí další 2 hodiny přehrávání. 

  • Rodičovská kontrola - 32mm budiče jsou omezeny na 85 dB. Rodiče mohou v aplikaci Philips Headphones také nastavit maximální hlasitost a časový limit přehrávání. 

  • Stylové barevné svítící panely - náušníky jsou vybaveny svítícími panely, které dodávají zábavný styl. Na výběr jsou čtyři možnosti: červená, zelená, modrá nebo kombinace všech tří. Stisknutím tlačítka na náušníku můžete přepínat mezi možnostmi osvětlení.

  • Pohodlí s ohledem na děti - měkké polštářky na náušnících a měkké polstrování na čelence zajišťují dětem pohodlí, ať už poslouchají hudbu nebo sledují své oblíbené youtubery. Flexibilní hlavový oblouk můžete snadno nastavit.

  • Snadné použití - tlačítka usnadňují dětem ovládání hudby a hovorů bez pomoci. Sluchátka jsou po zapnutí Bluetooth okamžitě připravena ke spárování. Po spárování si pamatují poslední zařízení, se kterým byla spárována.

  • Ploché a kompaktní skládací provedení - můžete je složit naplocho, což je ideální pro uložení do zásuvky v ložnici, nebo je můžete složit naplocho a dovnitř a vytvořit tak kompaktní svazek, který se vejde do kapsy nebo tašky.

  • Kompatibilní se zvukovým kabelem - 3,5mm zvukový port umožňuje dětem připojit sluchátka přímo ke chytrému telefonu nebo kapesní konzoli.

  • Aplikace sluchátek Philips - umožňuje nastavení limitu hlasitosti a můžete také omezit denní nebo týdenní dobu přehrávání. Hlasová výzva upozorní dítě na dosažení nastaveného časového limitu. Aplikace může také automaticky snížit hlasitost, pokud je příliš vysoká.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAK4206PK růžová

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi