Philips TAH5205WT bílá


Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: náhlavní,

Barva


Cena 1 699 Kč

16,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylová bezdrátová sluchátka na uši Philips TAH5205WT/00 v bílém provedení vás snadno vtáhnou do světa skvělého zvuku s ostrými středními tóny a výškami či výraznými basy, které budete moci navíc zesílit pouhým stisknutím tlačítka. Plnohodnotné skladby poplynou do vašich uší z výkonných 40mm neodymových akustických budičů, které jsou obaleny do měkkých a prodyšných polštářků a o celodenní komfort se postará lehký čalouněný hlavový oblouk. Pro jednoduché handsfree vyřizování telefonátů poslouží integrovaný mikrofon a multifunkční tlačítko se zase postará o snadné ovládání (hlasitost, skladby, hovory). Disponují integrovanou baterií, která na jedno nabití zajistí až 29 hodin přehrávání vašich oblíbených playlistů.

Tlačítko zesílených basů

Tato sluchátka na uši se mohou pochlubit výkonnými 40mm neodymovými akustickými budiči, které se postarají o svěží zvuk a bohaté basy. Když chcete ještě více, jednoduše stiskněte tlačítko zesílených basů a okamžitě pocítíte rozdíl.

29 hodin přehrávání

Díky 2hodinovému nabíjení pomocí USB-C získáte až 29 hodin přehrávání. Při vybíjení baterie se rychlé 15minutové nabití postará o to, abyste mohli přehrávat hudbu ještě 4 hodiny. Odpojitelný kabel vám umožní používat tato sluchátka i s drátovým připojením.

Nastavitelný čalouněný hlavový oblouk

Tato sluchátka na uši se mohou pochlubit podšitou čelenkou, která je tak lehká, že ji ani nepocítíte. Měkké náušníky jsou zřetelně označeny pro levé a pravé ucho a můžete je ohýbat, dokud nebudou správně sedět.

Design s kompaktním skládáním

Náušníky se složí naplocho a stočí dovnitř, aby se snadno uložily do kapsy nebo tašky. Stačí je jen složit a vzít s sebou.

Multifunkční tlačítko

Nelíbí se vám aktuální nahrávka - přeskočte ji dlouhým stiskem. Chcete odmítnout hovor - postará se o to jednoduché stisknutí tlačítka. Inteligentní párování prostřednictvím rozhraní Bluetooth znamená, že tato sluchátka si budou pamatovat, se kterým zařízením jste je naposledy spárovali.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAH5205WT bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno