Philips TAH4205WH bílá

Zobrazit


Bezdrátová sluchátka, náhlavní, Barva bílá, Bluetooth, NFC: Ne, Dokovací stanice: Ne, Výdrž baterie: 29 h, Vestavěný mikrofon: Ano, Aktivní tlumení hluku: Ne, Certifikace nemá, Odnímatelný kabel: Ne, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání hlasitosti: Ano, Ovládání přehrávání: Ano. Více info

Barva


Cena 1 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 13 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Stylová bezdrátová sluchátka na uši Philips TAH4205WT/00 v bílém provedení s sebou přinášejí kvalitní a svěží zvuk a silné basy, které budou znít z výkonných 32mm neodymových budičů. A pro ještě více mohutných basů stačí stisknout tlačítko zesílených basů. Technologie Bluetooth se postará o jednoduché spárování s vaším smartphonem (prostřednictvím multifunkčního tlačítka) a zajistí rychlý a kvalitní bezdrátový přenos vašich oblíbených playlistů, zatímco integrovaná baterie poskytne skvělou výdrž až 29 hodin přehrávání. O váš komfort při poslechu hudby se postará lehká podšitá čelenka a ohebné měkké náušníky. Sluchátka jsou sklápěcí, díky čemuž je můžete snadno uložit a vzít s sebou kamkoli.

Tlačítko zesílených basů

Sluchátka se pyšní výkonnými 32mm neodymovými budiči, ze kterých bude do vašich uší proudit čistý a svěží zvuk a mohutné basy. Pro ještě výraznější zvuk stačí stisknout tlačítko zesílených basů.

Dlouhá výdrž

Prostřednictvím USB-C nabíjení nabijete sluchátka až na dlouhých 29 hodin provozu. Rychlým 15minutovým nabíjením získáte ještě 4 hodiny přehrávání hudby.

Pohodlná konstrukce a kompaktní sklápění

Sluchátka jsou vybavena podšitou čelenkou, která je tak lehká, že ji ani nepocítíte. Měkké náušníky jsou zřetelně označeny pro levé a pravé ucho a můžete je ohýbat, dokud nebudou správně sedět. Náušníky lze složit naplocho a stočit dovnitř, aby se snadno uložily do kapsy nebo batohu. Stačí je jen složit a vzít kamkoliv s sebou.

Jednoduché ovládání

  • Multifunkční tlačítko - Umožňuje snadné a rychlé ovládání přehrávání, změnu hlasitosti, jakož i vyřizování hovorů.

  • Inteligentní párování - Jediným dlouhým stiskem multifunkčního tlačítka jsou sluchátka připravena k párování. Po spárování si sluchátka zapamatují poslední zařízení, se kterým byla spárována.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Philips TAH4205WH bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Šári

22. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno