Philips TAH4205BL modrá


Bezdrátová sluchátka, náhlavní, Barva modrá, Bluetooth, Výdrž baterie: 29 h, Vestavěný mikrofon, Certifikace nemá, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání. Více info

Barva


Cena 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 9 Kč Zobrazit nápovědu


5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Stylová bezdrátová sluchátka na uši Philips TAH4205BL/00 v modrém provedení s sebou přinášejí kvalitní a svěží zvuk a silné basy, které budou znít z výkonných 32mm neodymových budičů. A pro ještě více mohutných basů stačí stisknout tlačítko zesílených basů. Technologie Bluetooth se postará o jednoduché spárování s vaším smartphonem (prostřednictvím multifunkčního tlačítka) a zajistí rychlý a kvalitní bezdrátový přenos vašich oblíbených playlistů, zatímco integrovaná baterie poskytne skvělou výdrž až 29 hodin přehrávání. O váš komfort při poslechu hudby se postará lehká podšitá čelenka a ohebné měkké náušníky. Sluchátka jsou sklápěcí, díky čemuž je můžete snadno uložit a vzít s sebou kamkoli.

Tlačítko zesílených basů

Sluchátka se pyšní výkonnými 32mm neodymovými budiči, ze kterých bude do vašich uší proudit čistý a svěží zvuk a mohutné basy. Pro ještě výraznější zvuk stačí stisknout tlačítko zesílených basů.

Dlouhá výdrž

Prostřednictvím USB-C nabíjení nabijete sluchátka až na dlouhých 29 hodin provozu. Rychlým 15minutovým nabíjením získáte ještě 4 hodiny přehrávání hudby.

Pohodlná konstrukce a kompaktní sklápění

Sluchátka jsou vybavena podšitou čelenkou, která je tak lehká, že ji ani nepocítíte. Měkké náušníky jsou zřetelně označeny pro levé a pravé ucho a můžete je ohýbat, dokud nebudou správně sedět. Náušníky lze složit naplocho a stočit dovnitř, aby se snadno uložily do kapsy nebo batohu. Stačí je jen složit a vzít kamkoliv s sebou.

Jednoduché ovládání

  • Multifunkční tlačítko - Umožňuje snadné a rychlé ovládání přehrávání, změnu hlasitosti, jakož i vyřizování hovorů.

  • Inteligentní párování - Jediným dlouhým stiskem multifunkčního tlačítka jsou sluchátka připravena k párování. Po spárování si sluchátka zapamatují poslední zařízení, se kterým byla spárována.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Philips TAH4205BL modrá

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

7. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Čistý zvuk
  • Intuitivní ovládání

Frantisek

30. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíJozef

25. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • jednoduchost obsluhy

Sluchátka jsou na omak velmi příjemné, obsluha velmi lehgká.