Philips TAH4105WT bílá


Sluchátka, náhlavní, Barva bílá, 3,5 mm, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Vestavěný mikrofon: Ano, Citlivost: 106 dB, Impedance: 32 ohm, Aktivní tlumení hluku: Ne, Ovládání hlasitosti: Ano, Ovládání přehrávání: Ne, Odnímatelný kabel: Ne. Více info

Barva


Cena 398 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 4 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stylová sluchátka na uši Philips TAH4105WT/00 v bílém provedení vám poskytnou kvalitní zvuk se skvělou basovou odezvou, hladkými středy a čistými výškami, který bude plynout do vašich uší z 32mm neodymových budičů. Pohodlí a celodenní komfort zajistí lehký podšitý hlavový oblouk a měkké náušníky, ale s určitostí potěší i design s plochým skládáním, abyste si mohli sluchátka uložit do tašky a vzít s sebou na cesty. Disponují integrovaným mikrofonem pro jednoduché vyřízení handsfree hovorů, zabudovaným dálkovým ovladačem a o konektivitu se postará kabel s délkou 1,2 m, zakončený 3,5mm jack konektorem.

Váš rytmus, váš styl

Budete se cítit, jako byste právě vykročili na taneční parket. Tato náhlavní sluchátka se postarají o čistý zvuk a silné basy. Podšitá páska na hlavovém mostě zajistí pohodlí a design v matné barvě a umožní vám přizpůsobit si hudbu vlastnímu stylu.

Bohaté basy a čistý zvuk

32mm neodymové budiče se postarají o mohutné výrazné basy a jasný zvuk. Provedení se zavřenou zadní stranou poskytuje skvělou zvukovou izolaci, takže si budete moci vychutnat každou sekundu svých oblíbených skladeb.

Lehký podšitý hlavový oblouk

Tato sluchátka se mohou pochlubit podšitou čelenkou, která je tak lehká, že ji ani nepocítíte. Měkké náušníky jsou zřetelně označené pro levé a pravé ucho a můžete je ohýbat, dokud nebudou správně sedět na uších.

Design s plochým skládáním

Náušníky se složí naplocho a stočí dovnitř, aby se snadno uložily do kapsy nebo tašky. Stačí je jen složit a vzít s sebou.

Zabudované dálkové ovládání

Přijměte hovor, pozastavte hudbu - to vše bez toho, abyste se dotkli vašeho chytrého telefonu. Ohnutý konektor pomáhá udržet sluchátka zapojená do inteligentního zařízení, což je praktické, pokud máte telefon v kapse.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 106 db
Impedance 32 OHM
Rozhraní 3,5 mm
Styl nošení náhlavní
Ovládání hlasitosti Ano
Aktivní tlumení hluku Ne
Odnímateľný kábel Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAH4105WT bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno