Philips TAH2005BK černá


Vestavěný mikrofon: Ne, Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Citlivosť: 96 db, Impedance: 32 OHM, Rozhraní: 3,5 mm, Styl nošení: náhlavní, Ovládání hlasitosti: Ne, Odnímateľný kábel: Ne, Délka kabelu: 2 m,


Cena 347 Kč

Sleva 38% z původní cena: 559 Kč Zobraziť nápovědu

3,47 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Stylová sluchátka na uši Philips TAH2005BK/00 v černém provedení s uzavřeným akustickým systémem vám poskytnou kvalitní zvuk se skvělou basovou odezvou, hladkými středy a čistými výškami, který bude plynout do vašich uší z výkonných 40mm budičů. Pohodlí a celodenní komfort zajistí čalouněný a nastavitelný lehký hlavový oblouk a jemné náušníky, které jsou jako stvořené pro dlouhodobé poslouchání oblíbené hudby. O bezproblémové připojení k tabletu či chytrému telefonu se postará kabel s délkou 2 metry, zakončený 3,5mm jack konektorem. Také nabízejí frekvenční rozsah 20-20 000 Hz, citlivost 96 dB a impedanci 32 Ohmů.

Dejte prostor hudbě

  • 40mm budiče - Tato drátová sluchátka zakrývající uši vám umožní dlouhodobé pohodlné poslouchání. Výkonné 40mm budiče poskytnou svěží a čistý zvuk a náušníky, které zakrývají uši, zaručí dobrou izolaci pasivního šumu.

  • Jednoduché každodenní používání - Čalouněný a nastavitelný hlavový oblouk je vhodný pro každý typ hlavy a jemné náušníky jsou výborné pro dlouhodobé poslouchání. Neobsahují baterii, takže doba přehrávání není omezena.

  • Připojte se bez problémů - 2m kabel sluchátek je dokonalý pro připojení k přenosnému počítači nebo tabletu. Pokud jste na cestě, tento kabel vám umožní zachovat zařízení bezpečně v tašce nebo v kapse a poslouchat tak hudbu bez použití rukou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 96 db
Impedance 32 OHM
Rozhraní 3,5 mm
Styl nošení náhlavní
Ovládání hlasitosti Ne
Odnímateľný kábel Ne
Délka kabelu 2 m

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAH2005BK černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno