Philips TAEP200/12

999 Kč ? Ušetříte 5 % 949 Kč

Nákupem získáte 9,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

DVD přehrávač Philips TAEP200/12 v černém provedení je určen na přehrávání multimediálních souborů (přehrává CD, (S) VCD, DVD, DVD + R, DVD-R, DVD+RW nebo DVD-RW), abyste si svou sbírku filmů mohli vychutnat v pohodlí obývacího pokoje. O dokonalé zpracování videa se postará 12bitové video DAC konvertor a funkce Screen Fit zaručí, že obraz zaplní celou obrazovku bez rušivých černých pásů na vrchu či spodku. Funkce Smart Picture zajistí optimální obrazové nastavení barvy, jasu, sytosti, kontrastu a ostrosti a podpora DivX Ultra umožní přehrávat videonahrávky zkomprimovány kodekem DivX. Prostřednictvím USB Media Link můžete přehrávat filmy, hudbu nebo prohlížet fotografie z vašeho USB flash disku. Zařízení disponuje rodičovskou kontrolou, USB portem, analogovým výstupem, výstupem kompozitního videa a HDMI výstupem. Zobrazit celý popis

  • Sleva 5 %

Popis produktu

12 bit / 108 MHz zpracování videa 

12bitové video DAC je skvělý digitálního signálu na analogový signál, zachovává každý detail původního obrazu. Ukazuje nepatrné stíny a jemnější stupňování barev, což dává živější a přirozenější obraz.

Přehrává CD, (S) VCD, DVD, DVD + R / RW, DVD-R / RW

Přehrávejte jakékoli požadované typy disků - CD, (S) VCD, DVD, DVD + R, DVD-R, DVD + RW nebo DVD-RW. Vyzkoušejte nepřekonatelnou flexibilitu a pohodlí při přehrávání všech typů disků na jednom zařízení.

Funkce Screen Fit

Funkce Screen Fit zaručuje, že obraz zaplní celou obrazovku. Odstraňuje rušivé černé pruhy nahoře či spodku obrazovky bez nutnosti zdlouhavého ručního nastavování. Stačí stisknout tlačítko Screen Fit, vybrat příslušný formát a vychutnat si film na celé obrazovce.

Připojení USB Media

Univerzální sériová sběrnice (USB) je standard protokolu umožňující pohodlné propojení počítačů, periférií a spotřební elektroniky. Díky USB Media Link stačí připojit USB zařízení, zvolit film, hudbu nebo fotografii a přehrávání může začít.

Certifikát DivX Ultra

Videosoubory a filmy z internetu, včetně zakoupených hollywoodských filmů, zkomprimované kodekem DivX, si díky podpoře DivX můžete vychutnat z pohodlí obývacího pokoje. Formát DivX Media představuje technologii komprese videa využívající standard MPEG-4. Tato technologie umožňuje uložit velké soubory, jako jsou filmy, upoutávky a hudební klipy, na disky CD-R / RW nebo DVD, aby je bylo možné přehrát v přehrávači Blu-ray nebo DVD značky Philips s certifikací pro standard DivX Ultra. DivX Ultra vyjadřuje zdokonalenou úroveň přehrávání videonahrávek komprimovaných kodekem DivX. To znamená, že jediný souborový formát obsahuje kromě videonahrávky i jiné skvělé funkce, jako jsou integrované titulky, podpora více jazyků, více zvukové stopy či různé uživatelské nabídky.

Smart Picture

Smart Picture poskytuje optimální obrazové nastavení barvy, jasu, sytosti, kontrastu, ostrosti atd., Aby byl celkový zážitek ze sledování vždy co nejlepší.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet HDMI portů 1
  • USB port Ano
  • Podporované video formáty MPEG, MPEG4, MPEG2, MPEG1

Další vlastnosti

Značka: Philips

Konektivita

? Počet HDMI portů: 1
USB port: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 22,5 cm
Hmotnost: 820 g
Výška: 4,3 cm
Hloubka: 19,6 cm

Multimédia

Podporované video formáty: MPEG1, MPEG2, MPEG4, MPEG
Typ média: CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD-RW, DVD-R, DVD + RW, DVD + R

Obsah balení

Obsah balení: 2x AAA, Audio/video kabel, DO

Ostatní

Kód produktu: 4895229104440

Všechny parametry

Recenze Philips TAEP200/12

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips TAEP200/12