Philips TAE4105BK černá

  • Výprodej

Sluchátka, do uší, Barva černá, 3,5 mm, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Vestavěný mikrofon: Ano, Citlivost: 104 dB, 1,2 m kabel, Impedance: 32 ohm, Aktivní tlumení hluku: Ne, Ovládání hlasitosti: Ne, Ovládání přehrávání: Ne, Odnímatelný kabel: Ne. Více info


Cena 348 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 3 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kompaktní sluchátka do uší Philips TAE4105BK/00 v černém provedení jsou precizně navržena a své uživatele potěší čistým zvukem a bohatými basy, které budou proudit do uší z 10mm neodymových budičů. Díky svým malým rozměrům, nízké váze a ergonomickému designu jsou velmi pohodlná při nošení a snadno se uchytí. Navíc oválná akustická trubice a vyměnitelné gumové kryty ve 3 velikostech poskytnou dokonalou izolaci okolního hluku. Sluchátka disponují integrovaným mikrofonem pro snadné handsfree vyřizování telefonátů, zabudovanými ovladači umožňujícími přepínat z hudby na hovory a o konektivitu se postará kabel s délkou 1,2 m, zakončený 3,5mm jack konektorem.

Bohaté basy a čistý zvuk

Tato sluchátka zajistí bohaté výrazné basy díky výkonným 10mm neodymovým budičům a pohodlný poslech ze sluchátek, které přesně sednou.

Roztočte to s hudbou opravdu pohodlně

Oválná akustická trubice a vyměnitelné gumové kryty na sluchátka ve třech velikostech umožňují, aby sluchátka pohodlně sedla do ucha. Vychutnejte si každou vteřinu tónů, které se vám tak líbí.

Zabudované dálkové ovládání

Přijměte hovor, pozastavte přehrávání playlistů - vše bez toho, abyste se dotkli chytrého telefonu. Ohnutý konektor pomáhá udržet sluchátka zapojená do inteligentního zařízení, což je praktické, pokud máte telefon v kapse.

3 vyměnitelné gumové kryty

Tři velikosti vyměnitelných gumových krytů na špičky do ucha vytvoří dokonalé těsnění. Ohebné křídlové špičky bezpečně zapadnou pod záhyb vnějšího ucha. Tato sportovní sluchátka zůstanou na svém místě bez ohledu na to, jak namáhavý je váš trénink.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 104 db
Impedance 32 OHM
Rozhraní 3,5 mm
Styl nošení do uší
Ovládání hlasitosti Ne
Aktivní tlumení hluku Ne
Odnímateľný kábel Ne
Délka kabelu 1.2 m

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAE4105BK černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno