Philips TAE1105BL modrá

  • Sleva 29 %

Vestavěný mikrofon: Ano, Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Citlivosť: 102 db, Impedance: 16 OHM, Rozhraní: 3,5 mm, Styl nošení: do uší, Ovládání hlasitosti: Ne, Potlačení šumu: Ne, Odnímateľný kábel: Ne, Délka kabelu: 1.2 m,

Barva


Cena 197 Kč

Sleva 29 % z původní cena: 279 Kč Zobraziť nápovědu

1,97 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Stylová kabelová sluchátka do uší Philips TAE1105BL v modrém provedení si vás získají nejen svým výrazným designem, ale i mohutnými basy a skvělou hudbou, která bude do vašich uší proudit z výkonných 8,6mm neodymových budičů. Díky ergonomickému tvarování akustické trubice a vyměnitelnému pryžovému krytu ve třech velikostech vám sluchátka dokonale padnou do uší a poskytnou maximální pohodlí při poslechu oblíbených melodií. Na praktickém kabelu je umístěno dálkové ovládání, které vám umožní jednoduše a rychle ovládat hudbu, vyřizovat telefonáty či dokonce aktivovat hlasového asistenta.

Svěží hudba, výrazný vzhled

Tato kabelová sluchátka do uší vám přinesou svěží hudbu, na kterou se můžete hýbat ve vlastním rytmu. Nabídne vám zvučné basy, výrazný vzhled a pohodlně sednou do uší. Pouhým stisknutím zabudovaného tlačítka asistence aktivujete hlasového asistenta.

Bohaté basy a čistý zvuk

Sluchátka jsou vybavena výkonnými 8,6mm neodymovými budiči, které vás svými výraznými basy přesvědčí o své kvalitě. Navíc se mohou pochlubit pozlaceným konektorem.

Komfort při poslechu

Ergonomické tvarování akustické trubice a vyměnitelné gumové kryty na sluchátka ve třech velikostech umožňují, aby sluchátka pohodlně sedla do ucha, díky čemuž si vychutnáte každou sekundu oblíbených melodií.

Dálkové ovládání na kabelu

Přijměte hovor nebo pozastavte přehrávání seznamu skladeb, aniž byste museli chytit do ruky svůj smartphone. Je to úžasné, když se právě rozbíhají basy a vy nechcete zmeškat ty nejlepší momenty.

Jednoduché probuzení hlasového asistenta telefonu

Jednoduše aktivujte hlasového asistenta telefonu pomocí dálkového ovládání a zeptejte se ho na cokoli. Uskutečňujte hovory, odesílejte zprávy a získávejte odpovědi, i když jste v pohybu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 102 db
Impedance 16 OHM
Rozhraní 3,5 mm
Styl nošení do uší
Ovládání hlasitosti Ne
Potlačení šumu Ne
Odnímateľný kábel Ne
Délka kabelu 1.2 m

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAE1105BL modrá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno