Philips TADR402 šedý

Doprava zdarma

Podporované pásma: FM, Počet stanic v paměti: 20, DAB: Ne, RDS: Ne,


Cena 1 299 Kč

12,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Popis produktu

Elegantní radiobudík Philips TADR402 v šedém provedení na první pohled zaujme zrcadlovou přední stranou a díky svým kompaktním rozměrům se hodí do každého pokoje ve vaší domácnosti. Všechny důležité informace se zobrazují na přehledném LED displeji se 3 stupni stmívání (vysoký/střední/nízký). O přísun oblíbeného rozhlasového vysílání se postará FM rádio s digitálním laděním a 20 předvolbami. Díky funkci jemného buzení se intenzita zvuku bude postupně zvyšovat (vybrat si můžete klasický bzučák nebo rozhlas). Zařízení disponuje duálním alarmem, 12 nebo 24 hodinovým formátem, nočním světlem, USB vstupem pro nabití vašeho chytrého telefonu či záložními bateriemi v případě výpadku napájení.

Skvělý společník při vstávání

  • Elegantní a jasný displej - Displej se zrcadlovou povrchovou úpravou jasně zobrazuje čas a zároveň slouží jako dotykový ovládací panel. Můžete nastavit i jas displeje.

  • Záložní baterie v případě výpadku napájení - Tento budík má i záložní baterii. Pokud dojde k výpadku napájení, nebudete muset hodiny znovu nastavovat a budík se stále aktivuje včas.

  • Jemné buzení - Funkce jemného buzení vás příjemně probudí do nového dne budíkem s postupně se zvyšující intenzitou. Můžete si vybrat, zda vás probudí zvuk budíku nebo rádia.

  • Duální funkce - Funkce duálního budíku umožňuje nastavit dva různé budíky.

  • Časovač - Nechte se unášet do říše klidného spánku na vlnách své oblíbené stanice znějící na pozadí. Časovač můžete nastavit na přehrávání až po dobu 2 hodin. Po uplynutí nastaveného času se rádio vypne.

  • USB vstup - Praktický USB port vám umožní nabít svůj telefon, když budete spát.

  • Noční světlo - Pokud v noci musíte vstát, jednoduše si rozsviťte noční světlo stlačením vrchní části hodin. Druhým stisknutím snížíte jas světla, díky čemuž vytvoříte příjemně tlumené osvětlení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Podporované pásma FM
Počet stanic v paměti 20
DAB Ne
RDS Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TADR402 šedý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno