Philips TAB5105/12 černý

Zobrazit

Sleva 16 %
Doprava zdarma

Počet HDMI portů: 1, Počet kanálů: 2, Výkon reproduktoru: 30 W,


Cena 1 899 Kč

Sleva 16% z původní cena: 2 249 Kč Zobraziť nápovědu

18,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Elegantní 2.0-kanálový soundbar Philips TAB5105/12 v černé barvě vás zaujme svými vlastnostmi a designem s nízkým profilem, který vkusně doplní každý moderní interiér. Tento soundbar obohatí váš televizor o realistický prostorový zvuk s celkovým výkonem 2 x 15 W a díky třem přednastaveným zvukovým profilem si vychutnáte zprávy, hudbu a filmy ještě výraznější. S určitostí potěší přítomnost Bluetooth konektivity (streamování hudby), audio-in (pro připojení externího zařízení), zda digitální optický vstup.

Čistší TV zvuk

Cokoliv rádi díváte, s tímto zvukovým panelem to bude hlasitěji a jasnější, a navíc můžete ovládat hlasitost pomocí svého dálkového TV ovladače. Vyberte si ze tří předvolených režimů, díky kterým budou hlasy, hudba a filmy výraznější.

Jednoduše lepší zvuk televizoru

Praskot laserové přestřelky. Hukot davu. Zřetelná mluvená řeč ve zprávách. Dva kanály dodávají vašim oblíbeným filmům a pořadům novou úroveň zvuku. Jednoduše si vyberte jeden ze tří přednastavených zvukových profilů, který vám zajistí nejlepší zvuk podle toho, co právě sledujete.

HDMI ARC. Ovládejte zvukový panel dálkovým ovladačem televizoru

Tento zvukový panel se k televizoru připojí prostřednictvím portu HDMI ARC, díky čemuž můžete ovládat hlasitost zvukového panelu stejným ovladačem jako televizor.

Připojte své oblíbené zdroje k dosažení lepšího zvuku

Přehrávejte seznamy skladeb z vašeho mobilního zařízení přes rozhraní Bluetooth. Připojte zdroje zvuku prostřednictvím zvukového nebo optického vstupu. Ať milujete cokoliv, díky tomuto zvukovému panelu to bude znít hlasitěji a čistší.

Charakteristický geometrický design. Jednoduché umístění

Jedinečný šikmý design tohoto zvukového panelu vypadá skvěle v každé místnosti a je dost nízký, aby se vešel pod většinu televizorů. Prostřednictvím integrovaných konzol ho také můžete připevnit na stěnu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 1
Počet kanálů 2
Výkon reproduktoru 30 W

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Philips TAB5105/12 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Michal

5.9.2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Hezky design.
  • Slabé basy.

Čekal jsem lepší zvuk, ale je to slabota.