Philips TAA7306BK černá


Bezdrátová sluchátka, do uší, Barva černá, Bluetooth, Dokovací stanice, Výdrž baterie: 6 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 24 h, Vestavěný mikrofon, Certifikace IP 57, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání přehrávání, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info


Cena 3 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 40 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sportovní bezdrátová sluchátka do uší Philips TAA7306 v černém provedení jsou zcela bez kabelů, takže pocítíte naprostou svobodu při cestování či během tréninku bez obětování kvality zvuku. Navzdory malým rozměrům poskytnou bohatou a čistou reprodukci hudby díky kvalitním 9,2mm budičům. O komfort a bezpečné upevnění v uchu během celodenního nošení se postarají ohebné a odnímatelné křídlové špičky či spony na ucho. Specifikem je monitor srdečního tepu, UV čištění, monofonní režim (použijte jedno sluchátko, dokud se druhé nabíjí), ovládací prvky integrované do sluchátek a vodotěsnost a prachotěsnost se stupněm ochrany IP57. Na jedno nabití budou hrát 6 hodin a součástí je i dobíjecí pouzdro, které sluchátka ochrání a dodatečně naplno nabije až na 18 hodin přehrávání navíc.

Přizpůsobivé usazení. Háčky za uši nebo koncovky sluchátek

Při lehkých až středně intenzivních tréninzích díky pružným a odnímatelným koncovkám spolehlivě sedí. Chystáte-li se na náročnější trénink, odnímatelné háčky za uši zajistí, že sluchátka zůstanou na svém místě. Vyberte si barvu háčku za uši nebo koncovek padnoucí vašemu stylu.

Naslouchejte svému tělu. Snímač srdečního tepu. 

Trénujte chytřeji díky snímači srdečního tepu, který je kompatibilní s oblíbenými fitness aplikacemi a aplikací Philips Headphone. Pokud vybraná aplikace podporuje aktualizace v reálném čase, uslyšíte při tréninku údaje o srdečním tepu. Budete vědět, kdy je třeba zátěž zvýšit a kdy se držet zpátky.

Pusťte se do toho, zůstaňte svěží. Čištění UV zářením. 

Posilujte. Vyběhněte na běžecký pás. Ať si chcete vyplavit endorfin jakkoli, tato sluchátka vám nebrání se zapotit! Po tréninku stačí sluchátka vsadit do nabíjecího pouzdra a UV čisticí cyklus odstraní až 99 % bakterií.

Začněte znovu vnímat okolní svět, kdykoli je třeba. Režim Awareness. 

Chcete slyšet své kolegy v posilovně? Aktivujte režim Awareness a hovořte bez nutnosti sejmout sluchátka. Pokud potřebujete přijmout hovor, režim mono vám umožní používat k hovoru jedno sluchátko do uší, přičemž můžete mezi sluchátky přepínat, aniž byste zmeškali žádné slovo.

Odolnost proti prachu a vodotěsnost IP57

Stupeň krytí IP57 znamená, že tato sportovní sluchátka zvládnou i ty nejnáročnější tréninky. Užíváte si svůj seznam skladeb natolik, že jej nelze přerušit? Sluchátka si můžete nechat dokonce i do sprchy. Nakonec je osušte a uložte do měkkého přenosného pouzdra.

Dotykové ovládání, vestavěný mikrofon, jednoduché párování

Ťuknutím na sluchátka můžete pozastavit seznam skladeb, přijímat hovory a aktivovat hlasového asistenta telefonu. Sluchátka jsou k párování připravena okamžitě po zapnutí funkce Bluetooth. Po spárování si sluchátka pamatují poslední zařízení, s nímž byla spárována.

Magnetické nabíjecí pouzdro. Až 24 hodin přehrávání.

Získáte čistý zvuk, důrazné basy a 6 hodin přehrávání. Mimořádně přenosné nabíjecí pouzdro vám poskytne až 18 hodin navíc. Potřebujete zvýšit výkon? Rychlé nabití za 15 minut vám poskytne další hodinu přehrávání.

Sledujte svůj výkon a další možnosti. Aplikace Philips Headphones.

Aplikaci Philips Headphones můžete použít ke sledování srdečního tepu během tréninku nebo k získání shrnutí po skončení tréninku. Chcete upravit zvuk, při kterém trénujete? Aplikaci můžete také použít ke zvýraznění basů, snížení výšek nebo k výběru z přednastavených stylů zvuku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAA7306BK černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi