Philips TAA6606BK černá


Rozhraní: Bluetooth,


Cena 3 899 Kč

38,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Sportovní bezdrátová sluchátka Philips TAA6606 v černém provedení jsou díky své odolné a lehké konstrukci a inovativním vlastnostem jako stvořená pro aktivní jedince. Hudba a vibrace budou přenášeny přes lícní kosti přímo k vnitřnímu uchu prostřednictvím akustického systému Bone conduction, čili vaše uši budou zcela volné a nezatěžované. O celodenní komfort a maximální situační přehled se postará provedení s lehkým obloukem, který zajistí delší pohodlné nošení. Nemusíte se obávat ani intenzivního tréninku v extrémních povětrnostních podmínkách - stupeň ochrany IP67 sluchátka ochrání před vodou, prachem či potem. Pyšní se integrovanou baterií, která na jedno nabití umožní až 9hodinové přehrávání.

Uvolněte své tělo, probuďte svou energii

Inovativní akustický systém Bone conduction a design s odkrytým uchem vám přinesou zcela nový hudební zážitek a bezpečnější sportovní aktivity. Jedinečné aktivní světlo na běhání a vodotěsnost se stupněm ochrany IP67 vám umožní jít ven kdykoliv a kdekoliv.

  • Až 9hodinové přehrávání na jedno nabití - jedno nabití umožní přibližně 9hodinové přehrávání.

  • Akustický budič Bone conduction s odkrytým uchem - vinutí Bone conduction, které přenášejí zvuk přes lícní kosti, zajišťují, že ucho je při běhu odkryté, proto lépe vnímáte okolní prostředí a snadněji předejdete nebezpečí.

  • Vodotěsné se stupněm ochrany IP67 - tato sportovní sluchátka se mohou pochlubit stupněm odolnosti IP67 proti namočení. Můžete se potit, trénovat v dešti, či dokonce je nosit ve sprše.

  • Provedení s lehkým obloukem - provedení s lehkým obloukem zajistí delší pohodlné nošení, přičemž si nepokazíte účes ani vás nebude tlačit na hlavě.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní Bluetooth

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAA6606BK černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno