Philips STH3010/70 3000 Series


Značka: Philips, Čas nahřátí: 0.5 s, Kontinuální pára: 20 g/min, Objem nádržky na vodu: 100 ml Více info


Cena 1 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 13 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Ruční napařovač oděvů Philips STH3010/70 3000 Series je navržen tak, aby byl lehký, kompaktní a skládací pro snadné použití a skladování, abyste měli zajištěné vyžehlené oblečení kdykoliv a kdekoliv. Přístroj je připraven k napařování za pouhých 30 sekund. Kontrolka signalizuje, kdy můžete napařovač začít používat. Dodává se se 100ml odnímatelnou nádobou na vodu, díky které můžete bez potřeby doplnění napařit celý oděv. Používání napařovače je bezpečné pro všechny typy látek a tkanin, které jsou vhodné k žehlení.

Philips STH3010/70 3000 Series

  • Kompaktní a skládací
  • Připraven k použití za pouhých 30 sekund
  • 1 000 W, pára až 20 g/min
  • Nepotřebujete žehlicí prkno

Kompaktní skládací napařovač oděvů pro snadné použití doma i na cestách

Jedinečný kompaktní ruční napařovač oděvů Philips 3000 Series oceníte při domácím používání i na cestách. Snadno a rychle odstraní záhyby ze všech typů žehlitelných látek včetně choulostivého hedvábí bez rizika poškození či spálení. Z látek dokáže odstranit nepříjemné zápachy a až 99,9 % bakterií a osvěží vzhled vašich oblíbených kousků oblečení. Pravidelné napařování vám umožní méně prát a tím pádem i šetřit energii a životnost vašich oděvů. Napařovač je mimořádně lehký, skladný a patří k němu i pouzdro, které můžete snadno přibalit třeba do kufru. Přístroj je připravený k používání během pouhých 30 vteřin.

Kompaktní skládací design 

Výkonný ruční napařovač oděvů Philips 3000 Series se stane vaším pomocníkem pro snadné a rychlé odstranění záhybů z oblečení. Lehký přístroj s ergonomickou rukojetí se snadno používá i doma, jeho unikátní kompaktní design ale oceníte především na cestách. Napařovač zabere minimum místa a k akci je připraven během pouhých 30 vteřin!

Výkonný výstup páry

Ruční napařovač oděvů Philips 3000 Seriespříkon 1000 W, který zaručuje nepřetržitý výstup páry o hodnotě až 20 g/min. Vaše oblíbené kousky oblečení ošetří spolehlivě, rychle a snadno.

Odstraní až 99,9 % bakterií

Účinná pára dokáže z tkanin odstranit nepříjemný zápach a zlikvidovat až 99,9 % bakterií a 100 % prachových roztočů. Napařovač můžete bez obav používat i pro ošetření závěsů nebo ložního prádla.

Bezpečné použití na všech tkaninách

Ručním napařovačem oděvů můžete ošetřit všechny typy žehlitelných tkanin a oděvů. Napařovací plochu přístroje můžete bez obav přitisknout až k látce bez rizika poškození nebo spálení. Přístroj jemně a šetrně ošetří i tak choulostivou tkaninu, jako je hedvábí.

Stylové pouzdro

Součástí balení je praktické pouzdro, ve kterém můžete mít přístroj uložený doma, nebo si jej snadno přibalit s sebou na cestu. Přístroj zabere minimum místa, je lehký a diskrétní.

Připraven k použití do 30 sekund

Ruční napařovač oděvů je připravený k použití za pouhých 30 vteřin a na připravenost vás neprodleně upozorní světelná kontrolka. Obzvláště to oceníte při velmi hektickém dni nebo na cestách.

100ml odnímatelná nádržka na vodu

Nádržka ručního napařovače Philips 3000 Seriesobjem 100 ml a umožní vám ošetřit celý vás oděv bez nutnosti doplňování vody. Je odnímatelná a můžete ji snadno doplnit

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Philips
Čas nahřátí 0.5 s
Kontinuální pára 20 g/min
Objem nádržky na vodu 100 ml

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips STH3010/70 3000 Series

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno