Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/47

Chytrý sonický zubní kartáček DiamondClean Smart je tou nejlepší volbou pro komplexní péči o váš chrup. 4 kartáčové nástavce s vysokým výkonem vám umožní soustředit se na všechny oblasti vaší ústní dutiny. Technologie inteligentních snímačů vám poskytne přizpůsobené pokyny a zpětnou vazbu. 3 stupně intenzity čištění, 5 režimů čištění: Clean - pro výjimečnou každodenní čistotu, White+ - odstraňuje povrchové skvrny, Deep Clean+ - pro osvěžující hloubkové čištění, Gum Health - speciální péče o dásně, TongueCare+ - pro dlouhotrvající čistý dech. Philips Sonicare HX9924/47 disponuje inteligentními senzory: senzor tlaku, lokalizační snímač, snímač drhnutí, 3D mapa úst a Touch Up. Štíhlý ergonomický tvar, podsvícený displej, ukazatel stavu baterie, rozpoznávání kartáčových nástavců, nabíjecí pohár, cestovní pouzdro s nabíjením přes USB a bezdrátová technologie Bluetooth. Barva: šedá. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 10 %

Popis produktu

 

Philips Sonicare HX9924/47

 • Ciťte se sebejistě s pokrytím 100 % ústní dutiny
 • Osobní rady
 • Inteligentní senzory hlavice kartáčku
 • Inteligentní rozpoznávání hlavice
 • 5 režimů
 • 3 stupně intenzity

Odstraní až 10x více plaku* pro hloubkové čištění

Nasaďte hlavici Premium Plaque Control pro redukci plaku a zažijte to nejintenzivnější hloubkové čištění. Díky jemným a flexibilním vláknům po stranách hlavice se přizpůsobí tvaru a povrchu každého zubu, a zajišťují tak 4x větší kontakt s povrchem*** a odstraňují až 10x více plaku z těžko dostupných míst*.

Až 7x zdravější dásně* již za 2 týdny

Nasaďte hlavici Premium Gum Care a zlepšete stav vašich dásní. Tato hlavice je menší a její vlákna jsou cílená na linii dásní, kde jemně, ale účinně čistí prostor podél linie dásní, a to přesně v místech, kde vznikají onemocnění dásní. Je klinicky prokázáno, že hlavice pomáhá snižovat záněty dásní až o 100 %* a dásně budou až 7x zdravější už za dva týdny*.

Odstraňte až o 100 % více povrchových skvrn již za 3 dny**

Nasaďte hlavici Premium White, která Vám pomůže odstranit ze zubů povrchové skvrny a dosáhnout bělejšího úsměvu. Je klinicky prokázáno, že díky hustým středovým vláknům pro odstraňování povrchových skvrn tato hlavice odstraní až o 100 % více skvrn už za pouhé tři dny**.

Užívejte si dlouhotrvající svěží dech

Nasaďte hlavici na čištění jazyka TongueCare + a jemně odstraňte zápach způsobený bakteriemi z pórů jazyka. Jeho 240 speciálně navržených mikroštětin se dostane do všech rýh a drážek na jazyku a odstraní bakterie a nečistoty, které způsobují špatný dech. Ve spojení s naším antibakteriálním sprejem na jazyk BreathRx dosáhnete výjimečného vyčištění a super svěžího dechu.

Začněte se lépe starat o své problémové oblasti

Poukázal váš zubař na některé problémové oblasti? Zdůrazníme je na vaší 3D mapě úst v aplikaci, která vám připomene, abyste těmto oblastem věnovali dostatečnou pozornost.

Sleduje místa, které jste čistili a zdůrazní ty, které jste vynechali

Díky malému lokalizačnímu snímači budete vždy vědět, která místa jste vyčistili, a která jste vynechali. Sledování v reálném čase aplikace Philips Sonicare vás upozorní, když budou vaše zuby důkladně vyčištěny a naučí vás, jak lépe a pečlivěji používat zubní kartáček.

Navádí k nižší intenzitě drhnutí

Při používání elektrického kartáčku necháváte veškerou práci na něm. Do ručky kartáčku jsme zabudovali snímač drhnutí, který vás upozorní, abyste snížili intenzitu pohybu. Zlepšíte tím svou techniku ​​čištění a získáte jemnější a účinnější vyčištění zubů.

Hlavice s automatickou volbou optimálních nastavení

Váháte, který režim a intenzitu zvolit? Už nemusíte. Mikročip v hlavici kartáčku sdělí aplikaci DiamondClean Smart, který režim a intenzita to je. Takže pokud například nasadíte hlavici pro péči o dásně, zubní kartáček automaticky zvolí optimální režim a intenzitu pro poskytnutí jemné, ale účinné péče o vaše dásně. Jediné, co musíte udělat, je stisknout vypínač.

Využívejte všechny hlavice naplno

Hlavice kartáčku se časem opotřebují a jejich účinnost při odstraňování povlaků se sníží. Díky inteligentnímu rozpoznávání hlavice kartáčku budete vždy vědět, kdy je potřeba je vyměnit. Váš zubní kartáček sleduje čas a intenzitu čištění s každou hlavicí a upozorní vás, když bude potřeba je vyměnit. Životnost hlavice kartáčku lze také sledovat v aplikaci Philips Sonicare a dokonce si objednat i náhradní, aby vám nikdy nechyběly.

Vyberte si z 5 režimů a 3 stupňů nastavení intenzity

Zubní kartáček DiamondClean Smart poskytuje 5 režimů pro pokrytí různých potřeb při čištění: režim Clean je určen pro každodenní výjimečné čištění, režim White+ je určen na odstraňování povrchových skvrn, režim Deep Clean+ poskytuje osvěžující hloubkové čištění, režim Gum Health umožňuje jemné, ale účinné čištění dásní a režim Tongue Care je dokonalý pro čištění jazyka. Zatočí s nečistotami na jazyku a zbaví vás bakterií způsobujících špatný dech. Díky třem stupňům intenzity si můžete vybrat mezi vysokým nastavením na intenzivní čištění a nižším nastavením vhodným pro citlivější ústa.

Upozorní vás, pokud při čištění příliš zatlačíte na zuby

Nemusíte si všimnout, že při čištění používáte příliš velkou sílu, ale váš kartáček DiamondClean Smart si toho určitě všimne. Při použití příliš velkého tlaku se rozsvítí světelný kruh na konci rukojeti. Slouží jako upozornění, abyste snížili tlak na zuby a nechali hlavici kartáčku dělat si svou práci. 7 z 10 uživatelů si díky této funkci zlepšilo techniku ​​čištění zubů.

Vrátí vás zpět na všechna vynechaná místa, abyste dosáhli 100 % vyčištění zubů

Pokud se stane, že během čištění zubů vynecháte některé místo, funkce aplikace TouchUp vám to ukáže. Můžete se tak na dané místo vrátit a vyčistit ho znovu a být si jisti, že vaše zuby jsou dokonale vyčištěny při každém čištění.

Jednoduché a stylové nabíjení - doma i na cestách

Na jedno nabití lze kartáček používat dva týdny. Pokud se vám však kartáček na cestách vybije, exkluzivní cestovní pouzdro s rozhraním USB poslouží jako nabíječka. Vložte zubní kartáček do pouzdra a připojte ho k notebooku nebo zapojte do síťové zásuvky. Při nabíjení doma jednoduše vložte kartáček do elegantní sklenice s vestavěnou nabíječkou, který stylově zapadne do vaší koupelny a zároveň slouží jako pohár na vyplachování.

 

 • než manuální kartáček
 • * ve srovnání s manuálním zubním kartáčkem s kvalitní bělicí pastou na zuby
 • ** ve srovnání s DiamondClean
 • *** v režimu Gum Health oproti manuálnímu zubnímu kartáčku v průběhu 2 týdnů
 • **** po 3 dnech používání v režimu White+ oproti manuálnímu zubnímu kartáčku
 • ****** založeno na dvou periodách dvouminutového čištění ve standardním režimu

Parametry produktu

Základní parametry

 • Počet programů 5
 • Rychlost zubního kartáčku 31000 pohyb/min
 • Smart (ovládání mobilem) Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips sonicare
? Smart: Ano
Rychlost zubního kartáčku: 31000 pohyb/min

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá, fialová

Funkce

Časovač: Ano
Počet programů: 5
Nastavitelná rychlost: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ano
Typ zubního kartáčku: Sonická
Určení zubního kartáčku: Dospělý
Tlakový senzor: Ne
Zdroj napájení: AKU

Ostatní

Kód produktu: 8710103818175

Všechny parametry

Recenze Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/47

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Dominik, 12.4.2019

Výrobek je poměrně kvalitní a nemusí se nejak často nabíjet i když to teva chvíli

 • Nemusím dobíjet často
 • Aplikace
 • V aplikaci vidím kolikrát si můžu vyčistit zuby aby to bylo účinné
 • Můžu si pres aplikaci dokoupit další nadstavce
 • Pohodlné nabíjení
 • Senzory nejsou úplně přesné i když si vyčistím jak mám tak to někdy nezachytí
 • Pořizovací cena (pro někoho)

Příslušenství k Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/47