Philips Sonicare DiamondClean HX9392/39

Sonický zubní kartáček PHILIPS SONICARE HX9392/39 odstraní až 7-krát více plaku z těžko přístupných míst a zlepší zdravotní stav dásní již za 2 týdny. Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare zajišťuje výjimečně kvalitní čištění a bělejší zuby. Ovládací panel na rukojeti umožňuje volbu z pěti různých čistících režimů, které se přesně přizpůsobí vašim potřebám. Provozní čas od plného nabití do vybití je až 3 týdny (při standardním používání 2x 2 min. denně). Nechybí ani podsvícená ikona, která ukazuje stav baterie. Součástí balení je cestovní pouzdro, elegantní dobíjecí pohár + cestovní nabíječka. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 41 %

Popis produktu

Zubní kartáček PHILIPS SONICARE HX9392/39

 • 5 režimů
 • 2 nástavce
 • Pohár s integrovanou nabíječkou + cestovní pouzdro
 • Režim Deep Clean

Zářivější úsměv

Husté a vysoce kvalitní štětiny odstraňují povlak až 7-krát účinněji než ruční zubní kartáček. Nasaďte kartáčový nástavec DiamondClean a jemně a zároveň účinně odstraňte nežádoucí zbarvení zubů. Těsně uspořádaná středová vlákna na odstraňování nežádoucího zabarvení zubů tvrdě pracují na tom, aby byl váš úsměv dvakrát bělejší již za 7 dní. Díky optimálnímu čištění pomocí nástavce DiamondClean budou vaše dásně zdravější již po 2 týdnech - získáte tak nejzdravější úsměv.

5 režimů včetně Deep Clean a Sensitive

Se sonickým kartáčkem DiamondClean získáte skutečně osvěžující čištění každý den. Našich 5 režimů se postará o všechny vaše potřeby čištění zubů. Režim Clean - pro výjimečné každodenní čištění, Gum Care - pro jemnou masáž dásní, režim Deep Clean - pro osvěžující hloubkové čištění, režim Sensitive - pro jemné a zároveň efektivní čištění citlivých dásní a režim White - ideální režim na odstraňování nežádoucího zbarvení zubů.

 • Díky našemu režimu Deep Clean se můžete skutečně soustředit na konkrétní místa a můžete jim dopřát zvýšenou pozornost. Zkombinovaný pohyb unikátní hlavy kartáčku a prodlouženého 3-minutového času čištění zubů zajistí skutečně hloubkové čištění.

Výkonné a zároveň jemné čištění

Silné sonické vibrace přemění vaši zubní pastu na bubliny bojující s povlakem a zaženou je hluboko mezi vaše zuby a podél vašich dásní. Vaše zuby zároveň okusí 31 000 jemných a zároveň účinných čistících stěrů. Jen ve 2 minutách získáte měsíční dávku manuálního čištění zubů.

Bezpečné používání

2 minutový časovač sonického zubního kartáčku Philips pomáhá dodržet dobu čištění doporučenou odborníky. Jedinečný dynamický účinek šetrně a efektivně čistí hluboko mezi zuby a podél linie dásní. Nezáleží na vašich konkrétních potřebách, s nástavcem si můžete být jisti bezpečným čištěním. Sonická technologie je vhodná pro použití na plomby, korunky a zubní obklady, dokonce ji lze použít při každodenní léčbě onemocnění dásní.

Duální systém nabíjení

1). Exkluzivní cestovní pouzdro s rozhraním USB plní také úlohu nabíječky, takže máte baterii vždy nabitou i během cest. Vložte zubní kartáček do pouzdra a připojte je k notebooku nebo zapojte do síťové zásuvky. Součástí balení je i držák na kartáčový nástavec pro zvýšenou hygienu během cest.

 

2). Pokud jde o nabíjení doma, náš elegantní pohár s vestavěnou nabíječkou stylově zapadne do vaší koupelny a zároveň slouží jako pohár na vyplachování po čištění. Jednoduše kartáček vložte do poháru. Užijte si až dva týdny pravidelného používání na jediné nabití.

Zlepšuje zdravotní stav ústní dutiny

Na začátku něčeho nového si někdy člověk musí nejprve zvyknout. Náš program jednoduchého začátku vám dává možnost postupného, jemného zvyšování intenzity čištění během prvních 14 použití vašeho nového zubního kartáčku. Jedinečný tvar rukojeti zubního kartáčku DiamondClean v kombinaci s kartáčkovými nástavci znamená, že čištění neuniknou ani těžko dostupná místa.

Balení obsahuje:

 • Rukojeti: 2ks DiamondClean
 • Kartáčové nástavce: 2 DiamondClean - standardní velikost
 • 1x nabíjecí pohár
 • 2x cestovní pouzdro
 • Cestovní USB nabíječka

Parametry produktu

Základní parametry

 • Počet programů 5
 • Rychlost zubního kartáčku 31000 pohyb/min
 • Smart (ovládání mobilem) Ne

Další vlastnosti

Značka: Philips sonicare
? Smart: Ne
Rychlost zubního kartáčku: 31000 pohyb/min
Režim zubního kartáčku: Nastavení intenzity

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 23,2 cm
Hmotnost: 11,18 g
Výška: 22,5 cm
Hloubka: 11,7 cm

Obsah balení

Obsah balení: 2ks Těla kartáčku

Funkce

Časovač: Ano
Počet programů: 5
Nastavitelná rychlost: Ano

Další parametry

Zdroj napájení: AKU
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Typ zubního kartáčku: Sonická
Určení zubního kartáčku: Dospělý
Tlakový senzor: Ne

Ostatní

Kód produktu: HX9392/39

Všechny parametry

Recenze Philips Sonicare DiamondClean HX9392/39

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Sonicare DiamondClean HX9392/39