Philips Sonicare HX9092/11 A3 Premium All-in-One 2ks

849 Kč

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Užijte si naše nejlepší odstraňování povlaku bez ohledu na způsob čištění zubů. Kartáčový nástavec Philips Sonicare HX9092/11 A3 Premium All-in-One má přesně nasměrováno štětiny navrženy tak, aby maximalizovaly potenciál odstraňování povlaku. Kartáček jemně odstraní skvrny díky trojúhelníkovým špičkám štětin navrženým na efektivnější odstraňování než nabízejí zaoblené štětiny. Zbavte se povlaku pomocí sonické technologie - našeho zářivého příkladu efektivního a jemného čištění zubů. Jednoduché nasazení umožňuje snadnou výměnu a čištění. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Philips Sonicare HX9092/11 A3 Premium All-in-One

  • 2 ks
  • Standardní velikost
  • Nasazovací systém
  • S technologií BrushSync

Až 20-násobně účinnější odstranění povlaku dokonce iz těžko dostupných míst

Užijte si naše nejlepší odstraňování povlaku bez ohledu na způsob čištění zubů. Kartáčový nástavec Philips Sonicare HX9092/11 A3 Premium All-in-One má přesně nasměrováno štětiny navrženy tak, aby maximalizovaly potenciál odstraňování povlaku.

Až o 100% účinnější odstraňování skvrn za méně než dva dny

Kartáček jemně odstraní skvrny díky trojúhelníkovým špičkám štětin navrženým na efektivnější odstraňování než nabízejí zaoblené štětiny. Jejich tvar umožňuje kontakt s menší oblastí zubu, takže skvrny odstraní efektivněji.

Sonický kartáček: lekce efektivního čištění zubů

Zbavte se povlaku pomocí sonické technologie - našeho zářivého příkladu efektivního a jemného čištění zubů. Zatímco si čistíte zuby, 62 000 pohybů štětin a dynamický plynulý pohyb pomáhají vyčistěte těžko dostupná místa, takže budete mít v ústech úžasně čerstvý a čistý pocit.

Jednoduchý systém nasazování hlavy kartáčku

Kartáčový nástavec Philips Sonicare HX9092/11 A3 Premium All-in-One lze bez problémů nasadit na držadla zubních kartáčků Philips Sonicare. Jednoduché nasazení umožňuje snadnou výměnu a čištění.

Ištění s nejlepším vybavením díky připomenutí výměny

Kartáčové nástavce jsou po třech měsících používání méně efektivní, ale technologie BrushSync vám to vždy připomene. Zubní kartáček s technologií BrushSync rozumí vašemu používání a upozorní vás, když je čas na výměnu.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Philips sonicare

Obsah balení

Obsah balení: 2ks

Ostatní

Kód produktu: HX9092/11

Recenze Philips Sonicare HX9092/11 A3 Premium All-in-One 2ks

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Sonicare HX9092/11 A3 Premium All-in-One 2ks