Philips Sonicare HX9073/07 mix Premium náhradních hlavic (3ks)

899 Kč ? Ušetříte 22 % 697 Kč

Nákupem získáte 6,97 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Náhradní hlavice PHILIPS SONICARE HX9073/07 určené pro rukojeti zubních kartáčků Philips Sonicare. V balení se nacházejí 3 nástavce: Premium White, Premium Gum Care, Premium Plaque Control. Jsou určeny pro dokonalé čištění a bělejší zuby. Modré vlákna na hlavici se postupně odbarvují, čímž upozorní na nutnost výměny. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 22 %

Popis produktu

Náhradní hlavice Philips Sonicare HX9073/07 

 • 3 ks v balení
 • Standardní velikost
 • Nasazovací
 • Párování režimů BrushSync

 

 

Až 10x lepší odstranění plaku 

Díky flexibilnímu designu odstraňuje až 10x více plaku i v obtížně dostupných místech, čímž je dosaženo skutečně intenzivního čištění podél linie dásní a mezi zuby.

 

 

Až 7x zdravější dásně 

S kartáčkovou hlavicí Philips Sonicare Premium Gum Care je i to nejintenzivnější čištění šetrné. Při pohybu po dásních absorbují pružné strany a vlákna hlavice Premium Gum Care veškerý přílišný tlak, a tak jsou vaše dásně chráněné i při intenzivním čištění. Vlákna odstraňují plak a bakterie podél linie dásní a tím přispívají k jejich zdraví. Díky zakřivenému tvaru kartáčkové hlavice je zajištěn maximální kontakt vláken.

 

 

Odstraňuje až o 100 % více povrchových skvrn

Hustší uspořádání vláken uprostřed hlavice kartáčku Philips Sonicare Premium White odstraňuje plak a každodenní povrchové skvrny způsobené jídlem a nápoji. Díky flexibilním bokům vlákna kopírují jedinečný tvar vašich zubů a dásní pro hloubkové čištění a zářivější úsměv za pouhé 3 dny.

 

 

 

Automatický výběr optimálního režimu

S naším párováním režimů BrushSync™ dosáhnete nejlepší možné čistoty. Kartáčkové hlavice Premium jsou synchronizovány s funkcí BrushSync™ kartáčku Philips Sonicare a vybírají optimální režim a intenzitu čištění pro výjimečnou péči, bělost zubů a zdravé dásně. Stačí už jen začít čistit. 

 

 

Pro hloubkové čištění bez námahy

S naší adaptibilní technologií je každé čištění individuální. Díky měkkým a flexibilním gumovým stranám se hlavice Premium Plaque Control, Premium Gum Care a Premium White přizpůsobí jedinečným liniím vašich úst. Vlákna se přizpůsobí dásním a zubům a zajistí až 4x větší kontakt s povrchem** než běžná kartáčková hlavice pro hloubkové čištění, a to i na těžko přístupných místech. Adaptibilní technologie čištění jemně kopíruje linii dásní a absorbuje přílišný tlak při čištění. Umožňuje tak naplno využít sonický stíravý pohyb pro skvělý pocit v ústech a dokonalé čištění.

 

 

Inovativní sonická čistící síla

Hlavice a tělo kartáčku Sonicare tvoří skvělý tým. Díky sonické technologii dosáhnete bezkonkurenčního čištění. Vysokorychlostní vibrace kartáčku s výkonem až 31 000 stěrů kartáčku za minutu napění zubní pastu na bublinky útočící na plak a vhání je mezi zuby a podél linie dásní, čímž zajistí výjimečné čištění.

 

 

Vždy mějte na paměti, kdy je čas na výměnu

Po třech měsících používání ztrácí hlavice na účinnosti, ale než k tomu dojde, prostřednictvím funkce BrushSync™ vás na to upozorníme. Váš chytrý kartáček sleduje, jak často a s jakým tlakem si zuby čistíte, a upozorní vás, když je potřeba hlavici vyměnit. Nemáte kartáček Philips Sonicare? Stačí sledovat modrá vlákna. Pokud zbělají, je čas hlavici vyměnit.

 

 

Nasazovací design pro jednoduché umístění hlavice

Hlavice Premium Plaque Control, Premium White a Premium Gum Care se snadno nasadí na tělo kartáčku Philips Sonicare. Výměna hlavice je snadná, stačí ji sejmout. Díky našemu systému nasazování je údržba a čištění kartáčku opravdu snadné. Hlavice Premium se hodí na všechna těla kartáčků Philips Sonicare kromě PowerUp Battery a Essence.

 

 

Splňuje vysoké nároky

Všechny hlavice Philips Sonicare jsou bezpečné a šetrné k zubům a dásním. Hlavice jsou důkladně testovány, abyste si při každém čištění mohli užívat výjimečný výkon a výdrž.

 

 

Obsah balení:

1x Premium White

1x Premium Gum Care

1x Premium Plaque Defense

Kompatibilita

Náhradní čepele jsou kompatibilní s modely:

 • HX9392/39
 • HX9334 / 41
 • HX8491 / 03
 • HX8491 / 01
 • HX8391 / 02
 • HX8424 / 30

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Philips sonicare

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 4,96 cm
Hmotnosť: 21 g
Výška: 17,6 cm
Hloubka: 2,48 cm

Obsah balení

Obsah balení: 1x Premium White

Ostatní

Kód produktu: HX9073/07

Recenze Philips Sonicare HX9073/07 mix Premium náhradních hlavic (3ks)

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

BOHUSLAV, 17.12.2020

100 % spokojenost

Příslušenství k Philips Sonicare HX9073/07 mix Premium náhradních hlavic (3ks)