Philips Sonicare HX9062/17 Premium White náhradní hlavice (2ks)

Náhradní hlavice PHILIPS SONICARE HX9062/17 zabezpečí potřebnou péči vaší ústní dutině. Díky hlavici Premium White budete mít stále zářivý úsměv. Náhradní hlavice Philips Premium poskytuje až 2x větší kontaktní plochu mytí s dokonalým odstraněním plaku s následným bělením zubů. Měkké a ohebné boky kartáčku umožňují hlavě kartáčku přizpůsobit se jedinečným konturám vašich zubů a ďásní. Modré vlákna na hlavici se postupně odbarvují, čímž upozorní na nutnost výměny. V balení se nacházejí 2 kartáčové nástavce: Premium White, které jsou určeny pro rukojeti zubních kartáčků Philips Sonicare. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Náhradní hlavice Philips Sonicare HX9062/17

  • Bělejší a zářivější úsměv
  • Odstraní o 100 % více skvrn za pouhé 3 dny*
  • 2 ks v balení
  • Standardní velikost
  • Nasazovací
  • Párování režimů BrushSync

 

Odstraňuje až o 100 % více povrchových skvrn

Hustší uspořádání vláken uprostřed hlavice kartáčku Philips Sonicare Premium White odstraňuje plak a každodenní povrchové skvrny způsobené jídlem a nápoji. Díky flexibilním bokům vlákna kopírují jedinečný tvar vašich zubů a dásní pro hloubkové čištění a zářivější úsměv za pouhé 3 dny.

 

 

4x více povrchového kontaktu

S naší adaptibilní technologií je každé čištění individuální. Díky měkkým a flexibilním gumovým stranám se hlavice Premium White přizpůsobí jedinečným liniím vašich úst. Vlákna se přizpůsobí dásním a zubům a zajistí až 4x větší kontakt s povrchem než hlavice běžného kartáčku pro hloubkové čištění, a to i na těžko přístupných místech. Adaptivní technologie čištění jemně kopíruje linii dásní a absorbuje přílišný tlak při čištění. Umožňuje tak naplno využít sonický stíravý pohyb pro skvělý pocit v ústech a dokonalé čištění. 

 

 

Až 10x lepší odstranění plaku 

S kartáčkovou hlavicí Premium White získáte výjimečné čištění a každodenní bělení. Flexibilní design pomáhá odstranit až 10x více plaku ze zubů a podél linie dásní pro hluboké čištění, které vidíte i cítíte.

 

 

Inovativní sonická čistící síla

Hlavice a tělo kartáčku Sonicare tvoří skvělý tým. Díky Philips sonické technologii dosáhnete bezkonkurenčního čištění. Vysokorychlostní vibrace kartáčku s výkonem až 31 000 stěrů kartáčku za minutu napění zubní pastu na bublinky útočící na plak a vhání je mezi zuby a podél linie dásní, čímž zajistí výjimečné čištění.

 

 

 

Vždy mějte na paměti, kdy je čas na výměnu

Po třech měsících používání ztrácí hlavice na účinnosti, ale než k tomu dojde, prostřednictvím funkce BrushSync™ vás na to upozorníme. Váš chytrý kartáček sleduje, jak často a s jakým tlakem si zuby čistíte, a upozorní vás, když je potřeba hlavici vyměnit. Nemáte kartáček Philips Sonicare? Stačí sledovat modrá vlákna. Pokud zbělají, je čas hlavici vyměnit. 

 

 

 

Splňují nároky na péči o ústní dutinu

Produkty prošly testováním, díky kterému splňují nároky na péči o ústní dutinu Všechny hlavice Philips Sonicare jsou bezpečné a šetrné k zubům a dásním. Hlavice jsou důkladně testovány, abyste si při každém čištění mohli užívat výjimečný výkon a výdrž.

 

 

Nasazovací design 

Kartáčková hlavice Premium White dokonale padne na jakýkoliv kartáček Philips Sonicare, kromě modelů PowerUp Battery a Essence. Výměna a čištění jsou jednoduché díky snadnému nasazení. 

 

 

 

Automatický výběr optimálního režimu 

S naším párováním režimů BrushSync™ dosáhnete nejlepší možné čistoty. Kartáčková hlavice Philips Sonicare W3 Premium White je synchronizována s funkcí BrushSync™ kartáčku Philips Sonicare*** a vybírá optimální režim a intenzitu čištění pro výjimečnou bělost. Stačí už jen začít čistit.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Philips sonicare

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 4,96 cm
Hmotnost: 14 g
Výška: 17,6 cm
Hloubka: 2,48 cm

Obsah balení

Obsah balení: 2x Premium White

Ostatní

Kód produktu: HX9062/17

Recenze Philips Sonicare HX9062/17 Premium White náhradní hlavice (2ks)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Sonicare HX9062/17 Premium White náhradní hlavice (2ks)